JDownloader Community - Appwork GmbH

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 09.12.2010, 15:08
dr_asilzade
Guest

antirecaptcha indirdim. dediğiniz dizine çıkardım. ama bir türlü kullanamdım. nasıl kullanacam. ne yapmam gerekiyor. bir şey kurmam yada bişeyi tıklamam yada aktif pasif hale getirmem gerekiyor mu? Bilen arkadaşlar yada yöneticiler lütfen yardımcı olur musunuz? her seferinde captcha soruyor.
Old 09.12.2010, 21:15
myefsane myefsane is offline
Linkgrabbing Monster

Fileserve.com da çalışmadı.
Old 09.12.2010, 21:15
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Quote:
Originally Posted by dr_asilzade View Post
antirecaptcha indirdim. dediğiniz dizine çıkardım. ama bir türlü kullanamdım. nasıl kullanacam. ne yapmam gerekiyor. bir şey kurmam yada bişeyi tıklamam yada aktif pasif hale getirmem gerekiyor mu? Bilen arkadaşlar yada yöneticiler lütfen yardımcı olur musunuz? her seferinde captcha soruyor.
yapmakla uğraşma zaten.şu sıralar işe yaradığını gören varmı bilmiyorum.bende bilgisayarı yormaktan başka birşey yapmadı.ayrıca kendi okuyup okuyup girmeye çalışıyor.hepsini yanlış buluyor.elle de giremiyorsun.gördüğüm kadarıyla google kodu daha da zorlaştırmış olmalıki normal insan gözü bile okurken zorlanıyor.
Old 10.12.2010, 11:50
immortel immortel is offline
Wind Gust

deneyecem bir ara demekki sesimiz yankı olrak geri döndü.oturan kadar pre hesap ile devam edecem amabenim jdown bu şekilde kurulu değil portatable halde uninstaller ile yüklü değil ya....neyse güzel bir haber sonuçta.oturduğu zmaan pre hesap almayacam.....
Old 13.12.2010, 00:04
Seprex
Guest

1 ay önce yükledim ama 5-10 kez faydasını gördüm hepsi okadar. 10 Kereden fazla yükleyip defalarca hata almış, 2,000 küsür linkimi son onda kurtaran bir kişi olarak söylüyorumki bu program tam bir fiyaskodur, indirmeyin, yüklemeyin.
Old 25.12.2010, 23:58
immortel immortel is offline
Wind Gust

dostum o zman yazık bnde de pre aldım bitince yapmayı düşünüyordum ama anlaşılan olmuor.pre alıp kazıklanmaya devam edilcek gibiii........
Old 27.12.2010, 21:22
setmenteros
Guest

bir çözüm bulunamadı mı hot file dosyalarına ???
Old 10.04.2011, 06:20
hunter_59
Guest

banada kafayı yedirtmişti bu chapta...
Old 11.04.2011, 08:01
Freeloader
Guest

ana saydfadaki captcha geliştirildi fakat yine de başarı oranı düşük , türkçe bölümde sonyteam antirecaptcha konuusunu aratın ya da captchatrader konusunu aratın. Captchatrader daha başarılı bir sistem tavsiye edilen şimdilik bu sistemdir.

anitrecaptcha geliştirildiği anda google captchaların pixellerinde değişiklik yaparak yöntemin çalışmasını engellemektedir bu da antirecaptchanın başarı oranını düşürmektedir.
Old 12.04.2011, 22:13
Freeloader
Guest

Çözümü var konu kilit sabit konulardan caotcha konusu genele bakınız.
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules