JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10.12.2010, 08:52
immortel immortel is offline
Wind Gust

Thumbs down shareonline ve share.cx sorunu lütefen free el at :(

can dostum bu sitelrde jdown sorun yasıyor hemde canımı fena halde sıkacak biçimde......

shareonline.biz ile inmesi için bekliyorum devreye giriyor ama capctheyi gec alabiliyor veua free olduğu için bekle diyor beklemek neysede tam iniyor diyelim 100mb lık dısya gayet hızlı iniyor.birden program bağlantıyı koparıyor inemiyor sorun oluyor.....

share.cx ise linkkleri yakalıyor ama inme olayına gelince bağlantı kotu diyor ama hep ve bütün linklerde aynı sorun dostm hotfile da aldım artık ama aradıklarım bu sitelerde sua ana bve benim için öenmli el at birde netload eskisi gibi stabil hızda değil nasıl edecez.....

bu arada bazen hotfileda da premium olduğu halde dosya inmesi esansında hız 1-2 kb ile sabitlenip sonra cosabiliyor....

:outch::outch::outch::outch::outch::outch::outch::outch:
Reply With Quote
Old 10.12.2010, 14:13
kara
Guest

sorun yaşadığınız siteler için örnek link koyarmısınız
Reply With Quote
Old 10.12.2010, 14:48
immortel immortel is offline
Wind Gust

örnek link olayını anlayamadım amaşöyel yazayım share.cx linkleri yakalayıp , listeye ekliyor ama indirmiyor arkadasım :[ ben acemi değilim bu arada jdown bayağıdır kullanıyorum bunu eklemek isterim dipnot olarak başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi freeloader beni iyi analar....

bağlantı koptu diyor 4:59 saniyeden geri sayıyor ama sorun düzelmiyor shareonline.biz ise indiriyor birden bir sebepten bağlantı koptu diyor ve indirme yarm kalıyor.... free olduğundan kıllandım ama bu kadar da olmaz.

bence jdown ağ ayalarınında sorun var yani linkleri indirme esnasında programdaki bir bug yüzünden oluyor.sorun bende öyle diye düşünüyorum başka mantıklı acıklamalara da acığım....
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules