JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 30.10.2013, 08:56
Sfor
Guest
 
Posts: n/a
Default anime.thehylia.com (Offline)

Wszystkie pojedyncze odnośniki do plików z anime.thehylia.com zbieracz linków oznacza jako offline. Można je pobrać za pomocą przeglądarki.

Przykład:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

Jednocześnie te same odnośniki są prawidłowo weryfikowane jeżeli przetworzony zostanie link całej strony z odnośnikami:
Przykład:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Reply With Quote
  #2  
Old 31.10.2013, 01:49
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Poprawiłem obsługę powinno teraz działać zarówno dla całej strony (wtedy przetwarzanie jest przez decrypter) jak i dla pojednyczego linku (przetwarzanie bezpośrednio przez wtyczkę pobierającą).
Reply With Quote
  #3  
Old 07.11.2013, 14:00
Sfor
Guest
 
Posts: n/a
Default

Przeszło już kilka aktualizacji JDownloadera 2 a z linkami z anime.thehylia.com ciągle mam problem:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

Dodatkowo znalazłem, jeden link którego zbieracz linków nie rozpoznaje:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Przypuszczam, że może to mieć związek ze znakami [] w adresie.
Reply With Quote
  #4  
Old 22.11.2013, 19:17
Sfor
Guest
 
Posts: n/a
Default

Wygląda na to, że anime.thehylia.com wykorzystuje kilka serwerów. Pozytywna weryfikacja pojedynczych linków zależna jest od tego, z którego serwera plik ma zostać pobrany.

Przykładowo:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
jest weryfikowany prawidłowo, podczas gdy:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
nie jest.

Nie udało mi się ustalić, czy poszczególne pliki są pobierane zawsze z tych samych serwerów.
Reply With Quote
  #5  
Old 07.12.2013, 09:15
Sfor
Guest
 
Posts: n/a
Default

Kolejna obserwacja:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
JD 2 pobiera plik o nazwie 80010, podczas gdy Firefox nadaje plikowi nazwę: [DeadFish] Kakumeiki Valvrave 2nd Season - 09 [720p][AAC].mp4
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 04:33.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.