JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 20.02.2013, 14:41
puchol puchol is offline
Super Loader
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 25
Default Chomikuj: podkatalogi nie są dodawane do listy pobrań



Może coś źle robię, albo czegoś nie ustawiłem, w każdym bądź razie mam problem, ze ściąganiem podkatalogów, sytacja wygląda tak ja na rysunku.
Gdy kopuję link do [podkat1] to ściąga mi jego całą zawartość, ale gdy kopiuję link do [katalog1] do ściąga mi tylko jego pliki, pliki z [podkat1] ani on sam nie są ściągane, podobnie jak kopuję link do [test] to mam tylko same jego pliki, ale żadnych podkatalogów.
Opcję decrypt folder i subfolder mam zaznaczoną, resetowałem, wyłączałem, resetowałem itp., sprawdzałem aktualizacje żadnych nowych, wersja JD 0.9.581
rozumiem, że plugin w domyśle ma ściągać również podkatalogi, tylko u mnie jest coś nie tak?
Reply With Quote
  #2  
Old 20.02.2013, 15:13
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Chomikuj obsługują 2 wtyczki: dekrypter czyli wtyczka przeszukującej serwis i przygotowującej linki do pobierania oraz standardowa wtyczka "pobierająca".

Może po kolei: chodzi o to, że JD nieprawidłowo dodaje do Zbieracza Linków (wtedy to problem dekryptera)?
Czy prawidłowo dodaje a nie chce później niektórych plików ściągać (problem wtyczki pobierającej)?

Opcje ok, tak ma być - to jest opcja dla dekryptera. Plugin "ściągajacy" pobiera wyłącznie linki jakie przygotował mu dekrypter (dla niego jest już obojętne jaka była struktura "katalogów", gdyż on operuje już końcowymi linkami do konkretnych plików).

Proszę zamieść przykładowe linki, to łatwiej będzie zrozumieć i sprawdzić (jeśli problem jest w dekrypterze, to nie będą potrzebne nawet dane konta, one potrzebne są dopiero na etapie pobierania).
Reply With Quote
  #3  
Old 20.02.2013, 15:54
puchol puchol is offline
Super Loader
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 25
Default

pliki pobiera prawidłowo, ale tylko z katalogu głównego, wygląda na to, że nie widzi podkatalogów z zawartością

link do przykładu
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Reply With Quote
  #4  
Old 20.02.2013, 17:16
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Przeniosłem zgłoszenie do odpowiedniej części forum.

Reply With Quote
  #5  
Old 21.02.2013, 10:10
puchol puchol is offline
Super Loader
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 25
Default

dodałem nowy katalog
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

nie ma w nim sprawdzania pełnoletności, ale w środku część katalogów ją ma, w sumie do pluginu można by dodać albo checkbox, żeby można było ustawić czy chcemy automatycznego pobierania takich katalogów, ewentualnie ustawić go na sztywno, tylko nie wiem, czy do tego drugiego rozwiązania nikt by się nie przyczepił, jak by mu się ściągnęły przy okazji różne inne rzeczy
Reply With Quote
  #6  
Old 06.04.2013, 18:38
puchol puchol is offline
Super Loader
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 25
Default

i jak wygląda z pluginem, da się go przystosować?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:15.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.