JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 11.12.2013, 12:21
puchol puchol is offline
Super Loader
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 25
Default chomikuj niepoprawne dodawanie katalogów

Sytacja wygląda tak ja na rysunku, mamy katalog z podkatalogami, niektóre mają nałożone ograniczenia wiekowe.




po przetworzeniu linku, w programie wygląda to tak, w JD nie odczytuje wogóle, tylko katalog nadrzędny, natomiast tutaj dałem zrzut ekranu jest z JD2.



Jak widać na pewno mamy całą zawartość katalogów ogólnie dostępnych (nie wiem, czy plik 747613 tak się nazywa, bo jego wielkość przekracza 2MB, czy może dlatego, że oryginalna nazwa ma 15 znaków [to chyba nie ma nic do rzeczy], ale po ściągnięciu ma nazwę właściwą)
Jak dla mnie to są trzy problemy:
1. brak dostępu do katalogów +18
2. wszystkie pliki wrzucane są do jednego katalogu, ale to chyba błąd tymczasowy, bo wogóle nie tworzą się katalogi, nigdzie nie widzę opcji utwórz katalog po dodaniu linków:)
3. złe zagnieżdżanie katalogów, z jakiegoś powodu mamy trzy katalogi [test,Doc18,katalog2,katalog3] [pozostałe pliki] [podkatalog31,katalog3]
skąd się wziął katalog pozostałe pliki, dlaczego tylko trzy katalogi i to tak dziwnie pogrupowane, czy jest możliwość odwzorowania faktycznego układu katalogów w przyszłości.

i jeszcze sprawa kosmetyczna, zmniejszyłem wielkość kolumny [Nazwa pakietu], jak teraz chcę zmiejszyć wielkość kolumny [Zapisz do] - czerwona strzałka, to kolumna się zmniejsza tylko nie tam gdzie trzeba, bo w miejscu gdzie mamy niebieską strzałkę. Czyli przesuwając czerwoną strzałkę w lewo, otrzymujemy zamiast przesunięcia krawędzi nad czerwoną strzałką - ruch krawędzi kolumny nad niebieską starzałką w prawo

link do źródła:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
w zależności od tego którego linku używamy, otrzymamy inne rezultaty, drugi link trochę inaczej ustawia katalogi, ale dodatkowo wielokrotnie indeksuje do ściągnięcia te same pliki, głęboka analiza linku, daje jeszcze inne rezultaty
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:43.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.