JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 31.01.2012, 16:42
karabasan1990
Guest

Default Modem resetleme yardım edin

Merhabalar ben bi türlü modem resetlemeyi yapamadım. Yazılanlar gibi halediyorum hepsini.Tekrar bağlan betiği yarat dediğimde ''**External links are only visible to Support Staff**' şuraya bağlanmaya çalışıyor ama bi türlü bağlanamıyor.
Bide RouterReconnect diye bi program var onunlada başaramadım. lütfen yardım edin indirmem gereken arşivler var ama indirme için sürekli süre beklemem gerekiyor.tam bir haftadır çözmeye çalışıyorum.girmediğim intenet sitesi denemediğim şey kalmadı. özellikle freeloaderden yardım bekliyorum forum onun yardım ettiği insanlarla kaynıtyor. teşşekkür ederim.
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:37
Freeloader
Guest

hangi modem bu? teamviewer ile cozerdik hemen ama lisansımı kabul etmiyor ayrıca free sürümü de calısmıyor su anda. Modemin markası nedir ?
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:41
Freeloader
Guest

Firefoxun liveheders eklentisi ile aynı işlemleri yap

1 (aynı işlem derken > tekrar bağlanma işlemini gerçekleştir web tarayıcısı ile gerçekleştir) bu işlemi liveheaders eklentisi etkin durumdayken yapıyorsun >

2 liveheaders eklentisi işlemleri log(günlük şeklinde kaydecek) sonra ordaki logu kopyala ve bana yolla. özelimden yollarsan daha iyi olur, logda bazen özel bilgiler olabiliyor.

Liveheaders eklentisini mozilla firefoxun resmi sitesinden indirebilirsin > Tarayıcının araçlar seçeneğinden de çalıştırabilirsin.
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:42
Freeloader
Guest

eger airties modemse süper betikleri denemelisin bir taneis mutlaka calısacaktır.
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:44
karabasan1990
Guest

Modemin markası modemin üstünde ZyXel p 6000 series yazıyor ama modem sayfasında
''P660RT1v3s'' böyle yazıyor .
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:45
Freeloader
Guest

zyxel modem bu, isletim sisteminden telneti etkinlesitr

sonra bunu JDye entegre et http://board.jdownloader.org/showpos...85&postcount=4
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 19:06
karabasan1990
Guest

''DİKKAT > windows 7 de telnet etkin degildir etkinlestirmek icin >Başlat-Varsayılan Programlar-Programlar ve Özellikler-Windows Özelliklerini aç veya kapat a geliyoruz buradan telnet istemcisini işaretleyip tamam diyoruz telnet açılıyor.''
tel neti bulamadım ben dedğiniz konumda. win 7 kullanıyorum
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 19:14
karabasan1990
Guest

Aziz dostum ben yapamadım team da yardımcı olabilirmisin ?
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 19:26
Freeloader
Guest

teami calistıramıyorum registrylerini temizlemem lazım rrsime bak bu yok mu sende ?
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 19:30
karabasan1990
Guest

demin baktığımda yoktu yeni geldi şeytanın işi .
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 20:16
karabasan1990
Guest

Sorunumu tamamen çözen freeloader nickli Tamer bey yaptığınız iyiliğin yanında kuru kalan teşşekkürlerimi kabul buyurun.
Reply With Quote
Old 01.02.2012, 23:11
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

@karabasan1990 sorununun çözüldüğüne sevindim.telnetle reset hızlı oluyor değil mi?

@freeloader ,istersen teamviewerı bir uninstallerla kaldır.revo uninstaller,total uninstall gibi
yalnız total uninstall riskli.sistemin birinde güvenli modda nod32yi kaldırdım.net kesildi.sonra zorla onardım. revoda sorunum olmadı. registry cleanerlar da riskli.
-daha bugün Xpden win7yi team7yle kontrol ettim.kurarken tamamen kişisel demiştim.unutmadan system klasörlerine ve hizmetlere de bak.orda da kalıntılar olabiliyor.

benim de ya explorerda ya da ekran kartı sürücüsünde sorun var.notebookun her ekranı kapatıp açısımda explorer çöküyor.görev yöneticim ram kullanımını göstermiyor(netin altını üstüne getirdim nerdeyse-Process Hackera geçtim)
Reply With Quote
Old 02.02.2012, 00:54
Freeloader
Guest

regestryi elle temizledim;) düzeldi. Programlarımı elle kaldırmayı tercih ediyorum genelde kaldırıken ne kaldırdıgımı ayrıntılı görmek daha iyi. Teamin normalde lisansı var commercial olarak yükledim sisteme lisans nedense calısmadı, commercail yükledigim icin de süre bitince program iptal oldu. Bende regi elle temizleyip kisisel kurdum düzeldi sagol
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules