JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 25.05.2014, 02:42
rower
Guest
 
Posts: n/a
Default Kilka problemów

Już nie wiem, w którym temacie zgłaszać, ale według mnie to raczej błędy niż sugestie na przeszłość.

1. Program nie rozpoznaje plików już ściągniętych w tym samym pakiecie - mimo, że mam zaznaczoną opcję pomijania istniejącego pliku. Dodaję na przykład te linki i ściągam:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

Gdzie już ściągnąłem wszystkie party z Freakshare part 1 i 3 z Bitshare 2. Ale JD zamiast sprawdzić od razu, że te pliki o takiej samej nazwie z obu hostów już są ściągnięte to każe mi wpisać captcha i dopiero jak przejedzie licznik do zera i chce rozpocząć ściągać, to wtedy program "zauważa" że plik już istnieje. Nawet potrafi zrobić zmianę IP i dopiero w momencie rozpoczęcia ściągania "widzi" że plik już jest ściągnięty z innego hosta. Kiedyś było tak, że JD już po nazwie wykrywał, że plik istnieje i nie trzeba było wpisywać captcha i całej procedury ściągania, żeby wykrył dubel.

2. Następne kuriozum. Dodałem linki do listy pobierania, potem dodaję te same linki, ale zamiast w zbieraczu komunikatu, że ten plik już jest na liście pobieranie, jest tylko info, że plik jest dostępny. Czyli jak ktoś ma na liście pobieranie wiele plików i nie pamięta że wcześniej kiedyś dodał ten sam plik to zbieracz go w ogóle nie informuje. Powiem więcej, dodajcie jakiś plik na listę pobierania, potem za chwilę dodajcie ten sam link i macie jeden pakiet pod drugim tego samego pliku bez żadnej informacji, że to dubel. Kiedyś było info że plik już istnieje i chyba nie można go było drugi raz dodać do listy pobierania. Teraz brak jakiegokolwiek komunikatu.

3. Brak możliwości zbiorowego dodawania hasła do plików we właściwościach pakietu, kiedy pliki mają różną nazwę. Przykładowo zgrupuję sobie jakąś serię filmów, które mają różne nazwy typu ppp.rar, ccc, rar, **External links are only visible to Support Staff**www.rar do jednego pakietu i kiedy kliknę właściwości pakietu, to pole do wklejenia hasła archiwum jest nieaktywne. Rozwiązaniem mogłoby być mozolne zaznaczanie plików po kolei - czyli Ctrl+ klikanie na kolejne pliki w pakiecie. Ale okazuje się że takie zaznaczenie kilku czy kilkunastu plików skutkuje tym, że hasło zapamiętuje tylko ostatni z zaznaczonych plików, a reszta nie.

4. Dlaczego program nie "szanuje" kolejności dodanych plików w pakiecie? O co mi chodzi? Kiedy dodaję kilka takich samych plików to program sam wybiera który z kolei plik ściągać - czyli nie ściąga pierwszego o takiej samej nazwie tylko np. 2 czy 3. Przecież po to sobie układam w pakiecie pliki - czyli pierwszy z najszybszego hostu, drugi z wolniejszego, trzeci z najgorszego itp. Dla przykładu ustawiam sobie pierwszy z Bitshare, a drugi z Turbobit i program wybiera sobie ten drugi, wolniejszy, zamiast pierwszy w pakiecie.

Może za dużo się rozpisuję, ale chcę dokładnie opisać na czym polega mój problem i żeby twórcy poprawek, czy zwłaszcza Ty editestowy, nasz człowieku, Polaku w machinie znanej JDownloader wiedzieli o co mi chodzi, mówiąc górnolotnie. Niektóre problemy są trudne nawet do szczegółowego, zrozumiałego opisania, ale mam nadzieję że łapiesz o czym piszę.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:39.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.