JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 04.03.2014, 08:32
alraf
Guest
 
Posts: n/a
Default pauza pobierania plików

Witam,
od niedawna przesiadłem się na jD2 i za chiny nie mogę znaleźć opcji, którą w poprzednim jD "wyrzuciłem" sobie na górny pasek która odpowiada za pauzę. Tzn. pobiera wszystkie bieżące aktywne pliki a jak skończy nie wznawia pobierania kolejnych (nie chodzi o pause ||10kbs) - na ostatnim pliku w poprzedniej wersji pojawiała się czerwona kropka.
Reply With Quote
  #2  
Old 04.03.2014, 10:36
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Kliknij na dowolną kolumnę - włącz pokazywanie kolumny "Kontrola pobierania" - w tej kolumnie będzie się pokazywać ta "kropka"
Natomiast włączenie/wyłączenie tej opcji dostępne jest na menu pod prawym klawiszem myszki - "Ustaw znak Stopu".
Jeśli nie masz tej opcji w menu podręcznym to wybierz: "Otwórz Menadżera Menu", naciśnij klawisz "Plus" i dodaj opcję: "StopSignaction".
Reply With Quote
  #3  
Old 04.03.2014, 11:34
alraf
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ale to jak widzę dotyczy jednego pakietu. Jeżeli pobieram kilka plików równocześnie które są w kilku pakietach to musiałbym stopować na każdym pakiecie z osobna - chyba, że się mylę. Czy jest jakaś globalna opcja żeby zapauzować pobieranie gdy ostatni plik już się pobierze; żeby nie wznawiało już w ogóle?
Reply With Quote
  #4  
Old 04.03.2014, 15:32
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Nie rozumiem jak niby miałaby działać opcja zaznaczenia N pakietów, po którym pobieranie miałoby się zatrzymać?

Opcja Stop zatrzymuje pobierania po pobraniu pakietu/pliku, który wskażesz. Dalsze pliki/pakiety nie będą uruchamiane - ten pakiet/plik jest traktowany jako "ostatni".
Reply With Quote
  #5  
Old 04.03.2014, 16:48
alraf
Guest
 
Posts: n/a
Default

OK, teraz jest to już jasne
Myślałem że STOP, stopuje tylko konkretny pakiet, a inne mogą być uruchamiane dopóki tam nie ustawi się stopu.
Dzięki

Aczkolwiek komunikat:
Quote:
...Po ustawieniu Znaku Stopu na wybranym Pakiecie, JDownloader przerwie pobierania po pobraniu wszystkich linków/plików tego pakietu.
... jest mylący! Bo Ktoś może pomyśleć że pozostałe pakiety mogą być nadal uruchamiane aż skończy się pobierać dany pakiet.

Last edited by alraf; 05.03.2014 at 10:31.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:20.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.