JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 02.04.2018, 20:01
solo132
Guest
 
Posts: n/a
Default Obraz płyty Blu-ray - problem z odtworzeniem filmu po wypaleniu

witam serdecznie

Proszę o pomoc, bo mimo podobnych wątków na forum niestety nie rozwiązałem swojego problemu.

Ściągnąłem pliki filmów z ulpoaded.net za pomocą serwisu Filmy net HD.

Przy pierwszym filmie nie było problemu JDownloader rozpakował ściągnięte pliki, pojawił się obraz ISO, który przegrałem na dysk twardy, podłączyłem do odtwarzacza i bez problemu odtwarza - Dune Solo 4K .

Natomiast przy kolejnych filmach przy rozpakowaniu pojawiły się już typowe pliki BLU-RAY zamiast jednego obrazu ISO - próbowałem je najpierw odtworzyć "na surowo", potem wypaliłem IMGBurn obraz wg instrukcji z forum (oraz instrukcji ze strony: **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** ) - czyli wypalone foldery BDMV oraz CERTIFICATE, ale przy próbie otworzenia na Dune Solo 4K film nie staruje tylko pojawia się playlista (taka jak w załączniku). Tak mam przy dwóch kolejnych filmach po ściągnięciu:

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**



Prosiłbym o informację co jeszcze mogę zrobić, bo próbowałem już kilku różnych kombinacji i cały czas zamiast odtwarzania filmu, pojawia się widok z załącznika..

Pozdrawiam



Mateusz
Attached Thumbnails
0001.jpg  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:21.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.