JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 29.03.2009, 13:52
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default Kilka drobnych zmian

Kilka propozycji:
1. Mam stałe IP i program zawsze odlicza na Rapidshare 15 minut oczekiwania na kolejne ściąganie. Problem w tym, że często zdarza się, że ręcznie sprawdzam czy można ściągać plik wcześniej, i często już się z tym spotkałem, że można ściągać następny plik od razu, po 5 czy 8 minutach od poprzedniego, a nie czekać za każdym razem 15 minut. Propozycja - spawdzanie statusu co np. 1, 3 czy 5 minut, a nie czekanie 15 za każdym razem.
2. Ustawienie stałych szerokości kolumn, a nie tak że ustawię a po usunięciu czy zmianie kolejności pliku wraca do starego ustawienia szerokości. Bardzo to jest uciążliwe.
3. Drobna sugestia: Pomoc -> Lista zmian -> Co nowego? i OK - oba przyciski spełniają tę samą funkcję. Po co się dublować?

P.S. Kiedy można się spodziewać następnej aktualizacji? Od 15 już trochę czasu minęło.
Reply With Quote
  #2  
Old 29.03.2009, 20:57
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by siwek View Post
Kilka propozycji:
1. Mam stałe IP i program zawsze odlicza na Rapidshare 15 minut oczekiwania na kolejne ściąganie. Problem w tym, że często zdarza się, że ręcznie sprawdzam czy można ściągać plik wcześniej, i często już się z tym spotkałem, że można ściągać następny plik od razu, po 5 czy 8 minutach od poprzedniego, a nie czekać za każdym razem 15 minut. Propozycja - spawdzanie statusu co np. 1, 3 czy 5 minut, a nie czekanie 15 za każdym razem.
Rzeczywiście na rapidzie pisze: zostalo 15,14,13 i po którejś minucie zamiast np pozostało 9min wyskakuje odliczanie do ticketa.

EDIT: Teraz sprawdziłem i praktycznie od razu po skończeniu sciagania można było pobrać kolejny plik a JDownloader chciał jeszcze odliczać 14 minut :/. Oczywiście ręczny restart danego linku pomógł i JD zaczął czekać na ticketa ale zautomatyzowanie tego jest dosyć ważne, wiec fajnie by było gdyby ktoś się tym zainteresował ponieważ taka oszczędność przy kilkunastu linkach może nam dać parę godzin

Last edited by Gregrin; 29.03.2009 at 23:14.
Reply With Quote
  #3  
Old 17.04.2009, 10:41
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

1. Myślimy o rozwiązaniach dla RapidShare.
2. W nowej wersji zostanie to poprawione już.
3. Przyciski "Co nowego?" i "OK" nie spełniają tej samej funkcji. OK Zamyka okienko, "Co nowego?" otwiera stronę listy zmian w programie. Po kliknięciu OK wyskakuje Ci ta lista, ponieważ w opcjach programu masz tak ustawione by automatycznie pokazywał ją.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:10.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.