JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 18.02.2010, 10:18
babetka
Guest
 
Posts: n/a
Default problemy z pobieraniem

Od 2-ch dni dzieje się coś dziwnego z pobieraniem. Pobieram z rapida premium. Pomimo ustawienia np."pobieraj równocześnie : 3" uruchamia pobieranie tylko 1-go. Musze restartować DJ i uruchamiać pojedynczo pliki.Natomiast po pobraniu jednego z nich uruchamia pobieram kolejnego i stoi w miejscu. Co jest grane????
Reply With Quote
  #2  
Old 24.03.2010, 08:04
kandziak
Guest
 
Posts: n/a
Default

Również posiadam konto Rs premium u mnie jest troche inny problem po pierwsze 2 tyg. temu pobieralo mi z predkoscia 500+ teraz 200+ nastepnie co jakiś czas program przestaje pobierać ni z tego ni z owego stoi w miejscu trzeba go restartować choć i to czasem nie pomaga :( aktualnie idzie z predkoscia 93 KB/s :( co się dzieje się pytam się :D ???

edit:
Może ktoś odpowiedzieć ??

Trzeba będzie przenieść się na inny program ten zszedł na psy !!

Last edited by kandziak; 26.03.2010 at 09:06.
Reply With Quote
  #3  
Old 02.04.2010, 15:37
kaszynek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ja mam taki problem (tez mam konto premium RS) ze ściąga mi z prędkością np 1MB/s i nic więcej, dopiero jak zrestartuje to zaczyna ściągać normalnie 3-5MB/s.
Co zabawne na przykład teraz ściąga mi się jakby był ograniczony do 539.00KB/s i nic więcej, prędkość skacze co jakiś czas i chwilę później jest na przykład 229.00KB/s utrzymuje się przez kilkadziesiąt sekund i poźniej znowu się zmienia. Ooo i właśnie się odblokowało... (Hmm... chyba odblokowało się w momencie w którym jakiś link się wywalił i wyświetliło się "Closed By Interrupt")

Mam ustawione max.dls na 5 i max.con na 6 i jak daje "start download" to zaczyna mi ściągać 5 segmentów a jak je skończy to już nie zaczyna sciagac innych partow.
Reply With Quote
  #4  
Old 02.04.2010, 17:23
minior
Guest
 
Posts: n/a
Smile

Quote:
Originally Posted by kaszynek View Post
Ja mam taki problem (tez mam konto premium RS) ze ściąga mi z prędkością np 1MB/s i nic więcej, dopiero jak zrestartuje to zaczyna ściągać normalnie 3-5MB/s.
Co zabawne na przykład teraz ściąga mi się jakby był ograniczony do 539.00KB/s i nic więcej, prędkość skacze co jakiś czas i chwilę później jest na przykład 229.00KB/s utrzymuje się przez kilkadziesiąt sekund i poźniej znowu się zmienia. Ooo i właśnie się odblokowało... (Hmm... chyba odblokowało się w momencie w którym jakiś link się wywalił i wyświetliło się "Closed By Interrupt")

Mam ustawione max.dls na 5 i max.con na 6 i jak daje "start download" to zaczyna mi ściągać 5 segmentów a jak je skończy to już nie zaczyna sciagac innych partow.
jak włączysz JD poczekaj chwile na dodanie konta RS(premium) przez JD trwa to chwile
Reply With Quote
  #5  
Old 02.04.2010, 21:47
kaszynek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ok, sprobuje
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:40.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.