JDownloader Community - Appwork GmbH

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Türkçe destek > Turkish
Reply

Thread Tools Display Modes
Old 27.01.2012, 16:25
mefaket
Guest

Default letitbit bağlantı koptu ve barındırıcı çevrimdışı

letitbit.net sitesinde birkaç gündür bağlantı koptu hatası alıyorum bazen de barındırıcı çevrimdışı uyarısı geliyor. Olay günlüğü ektedir

kolay gelsin.

jdownloader.org/pastebin/70759
Reply With Quote
Old 28.01.2012, 09:08
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

örnek link de lazım olabilir. Varsa ekle.
zamanım olursa eklentiyi ben de test ederim.benim sık kullandığım siteler arasında.
Reply With Quote
Old 28.01.2012, 14:23
mefaket
Guest

Default mak.indirme sayısı

birkaç kez test ettim, maksimum indirme sayısını 10'un üzerinde çıkardığımda bir müddet sonra internet bağlantısı kesiliyor.
Reply With Quote
Old 28.01.2012, 16:44
Freeloader
Guest

normal birşey bunu 4 senedir söylüyorum maks baglantıyı köklemek baglantıyı koparır. Düsük inernet baglantılrında 4-5 yeterli. İnternet hızında göre kullanıcı kendi belirlemeli bunu.
Reply With Quote
Old 28.01.2012, 16:57
Freeloader
Guest

loga bakamadım cünkü giris bilgileri eski makinada kaldı ve o makinaya su anda erisemiyorum. Ama maks baglantı sayısının cok olmaısndan dolayı baglantı kopabilir. İlerde yapay zeka eklenecek bunun için belki böylece kullanıcı kendi belirlemek zorunda kalmayacak.
Reply With Quote
Old 28.01.2012, 18:57
mefaket
Guest

ben yüksek hızlı ve kısıtlamasız internet kullanıyorum, daha önceden maksimum indirme hızım 20 idi ve hiçbir problem yaşamamış ve internette hiç bir sıkıntı yaşamadan sörf yapabiliyordum, ancak bir iki gündür bu mak.indirmeyi 9 veya 10'u aştığımda bir müddet sonra internet bağlantısı kesiliyor, modem'i kapatıp açtıktan sonra normal'e dönüyor, zyxell p-600 serisi modem hız testi'de normal çıkıyor.
Reply With Quote
Old 29.01.2012, 03:13
mefaket
Guest

geçen ay takma birim yüzünden skymonk programını denedim tatmin etmediği için sistemden kaldırdım bugün yine denedim o da kör topal olsada indiriyor, ama istikrarsız ve güvenmediğim bir program olduğu için tekrar sistemden kaldırdım.

sonra;

jdownloader programını, java'yı ve CBH'yı sistemimden kaldırdım bilumum haşere ve dörtbacaklılara karşı taratıp temiz rapor aldıktan sonra

önce java, sonra jd'yi tekrar kurup linkeri geri yükledim önce hiçbir letitbit dosyası inmedi, ne bir hata verdi ne de başka birşey; daha sonra başka paylaşım sitelerini denedim sorunsuz indirdi, bu ara bir kadar saat sonra sadece bir tane letitbit indirme başlattı. Aynı anda bir de IDM ile 11 adet link denedim birbuçuk saattir sorunsuz idm indiriyor ve internet kesintisi de olmadı.

Bu klüp üyelerinden de hiçbir uyarı ve fikir gelmedi, olmaz ise format atıp tekrar deneyeceğim. Teşekkürler.
Reply With Quote
Old 30.01.2012, 10:46
mefaket
Guest

jdownloader.org/pastebin/71157
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 09:17
Freeloader
Guest

hnagi virüs progamı var ? Bu premium hesap degil free user hasabı bu. Bunda maks baglantının etkisi olmaz. Javanın engellenmediginden emin ol.
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:29
mefaket
Guest

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
hnagi virüs progamı var ? Bu premium hesap degil free user hasabı bu. Bunda maks baglantının etkisi olmaz. Javanın engellenmediginden emin ol.
Hali hazırda sorun devam etmektedir;

Norton kullanıyorum, aralık sonunda süresi bitmiş, ihmal etmişim. Kaspersky önerisi geldi bir iki güne ona geçeceğim, format atmadan yüklemeyi deneyeceğim zaten virüs varsa yüklemeyecektir. Ayrıca Zyxell p-600 seri modemlerin sorunlu olduğu ve benim sorunumun da buna işaret edebileceğini internetteki yoğun şikayetler üzerine de modem'i de değiştiriyorum. Bu iyileştirmeleri yaptıktan sonra sonucu sizlerin bilgisine sunarım.

Freeloader, ilgine çok teşekkür ederim, selamlar.
Reply With Quote
Old 31.01.2012, 18:50
Freeloader
Guest

Hangi virüs programını kullanırsan kullan javaya izin verilmeli vermedigin takdirde hep problem ysarasın unutma. Süresi biten virüs programları ayar yapsan bile kabul etmez bazen. Birşey degil. Dediklerimi yap düzelir. Comodo iyidir ve ücretsiz
Reply With Quote
Old 17.02.2012, 19:19
MeST
Guest

Bende de bir iki gündür letitbit jd indirme sorunu başladı. Normal webden son sürat iniyor ancak jd'de ne yazık ki premium şifrem olmasına reğmen error hatası alıyorum. Bu sorun nasıl çözülebilir? Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.
Reply With Quote
Old 28.02.2012, 21:02
mefaket
Guest

Default çözüldü

bugün gelen güncellemeden sonra sorun çözüldü.
Reply With Quote
Old 17.03.2012, 04:20
Freeloader
Guest

baglantı kopmalarının JD ile ilgisi yok ya sunucu problemli ya da javaya gerekli izinleri vermediniz. YA da premium kullanıcısınız ve maks baglantıyı köklediniz.
Reply With Quote
Old 01.04.2012, 10:36
MeST
Guest

Arkadaşlar letitbitte sorun var mı? Jdownlader ile indirme yapamıyorum... İlgili bir arkadaş cevap yazarsa memnun olurum...
Reply With Quote
Old 01.04.2012, 17:06
MeST
Guest

Ya arkadaşlar Letitbit sitesine giremiyorum... Yoksa kapatıldı mı?
Reply With Quote
Old 01.04.2012, 21:14
Freeloader
Guest

ne hatası veriyor, hayır kapanmadı. DNS ayarlarını yap opendns kullan, ayrıca günlük yolla.
Reply With Quote
Old 18.04.2012, 09:00
RockingRock
Guest

iyi ... kadarıyla benim bilgi ve i okudu derslerinden bildiğiniz gibi, gerçekten kullandığınız modem yapılandırma ile önemi var ..yapılandırma ve ayarlar yapıldığında, çünkü daha sonra pencere ve işletim sistemleri gerçekten ile ilgili çok bulunmamış ....
i konu olan yersizdir düşünüyorum ama başkaları için kesinlikle yararlı değildir.
teşekkürler..
.........
Ayrıca diğer konuları da diğer üyelerden daha fazla yardım almak için göreceksiniz, yöneticileri her zaman yararlı fakat diğer üyeleri de, iyi de yardım ediyorum?
Reply With Quote
Old 19.04.2012, 14:12
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Freeloader ne diyor arkadaş? bu Türkçeyse ben Türkçe bilmiyorum
Reply With Quote
Old 19.04.2012, 14:59
Freeloader
Guest

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
Freeloader ne diyor arkadaş? bu Türkçeyse ben Türkçe bilmiyorum
yüzde 99 bot, anlamaya calıstım ama yok çıkartamadım :D. Neyse yakın takibe aldım onu. Ajan virüs de olabilir . Forumda kopyala yapıstır taktigi uygulayan bir bot dolasıyor zaten devamlı. Bu evrim gecirmis , dil ögreniyor sanırım

Last edited by Freeloader; 19.04.2012 at 15:02.
Reply With Quote
Reply

Posting Rules