JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 07.09.2010, 13:43
bastrius
Guest
 
Posts: n/a
Default Kategorie pobierania

Witam
moją propozycją jest stworzenie kategorii pobierań wraz z przypisanymi im folderami pobierania - przy dodawaniu linków można by ustawić daną kategorię, np. Film, a pliki domyślnie ściągnęłyby się do podkatalogu "Filmy"

w tej chwili da się zrobić coś takiego jedynie przez kilanie "Ustawień" w zbieraczy linków i zmianie folderu pobierania - trochę to trwa jeśli pobiera się dużo plików, a kategorie z pewnością umiliłyby życie - przynajmniej moje

pozdrawiam
Reply With Quote
  #2  
Old 09.07.2011, 01:09
gracx
Guest
 
Posts: n/a
Default

stary temat ale podbijam prośbę OPCJONALNIE można takie coś dodać kto chce skorzysta w tym ja.
Reply With Quote
  #3  
Old 17.07.2011, 11:16
Borut
Guest
 
Posts: n/a
Default

Też jestem za. Jak możesz to wrzuć propozycje po angielsku na pod forum angielskie, bo tutaj mało supporterów wchodzi.
Reply With Quote
  #4  
Old 31.07.2011, 22:43
GwynBleidD
Guest
 
Posts: n/a
Default

Również jestem za!
Reply With Quote
  #5  
Old 07.09.2011, 13:44
kretos
Guest
 
Posts: n/a
Default

ja juz wrzucalem na angielskich requestach jakies pol roku temu - dostalem wtedy odpowiedz ze zgloszono taki request jakies dwa lata temu i lezy odlogiem. Ostatnio sprawdzalem i nic sie nie zmienilo w tej kwestii. Tez uwazam ze system kategorii/tagow (cos w stylu utorrent) bylby przydatny.
Reply With Quote
  #6  
Old 07.09.2011, 14:27
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

W obecnej wersji nie jest to planowane - w niej poprawiane są głównie pluginy + drobne zmiany nie wymagające ingerencji w rdzeń (w tym GUI) samego oprogramowania.
A ponieważ główne siły programistów idą w przeróbkę (prawie całkowitą) jD w wersji rozwojowej to raczej nie należy się spodziewać poważnych zmian w bieżącej wersji Stable.
Reply With Quote
  #7  
Old 28.03.2012, 21:27
May
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dodam, że takie segregowanie plików w różnych folderach mogło by się odbywać poprzez sprawdzanie rozszerzenia ściąganych plików. np. w ustawieniach opcja, że pliki z rozszerzeniami *.avi, *.rmvb, *.mpeg4 trafiają odrazu do podfolderu Video, a np. pliki rozszerzeniami *.mp3, *.wav *.oog do podfolderu Audio. Pliki z rozszerzeniami nie przypisanymi do żadnych z folderów trafiały by do folderu ogólnego. Tworzenie takich podfolderów z powiązaniami z rozszerzeniami powinny być konfigurowalne. Taki dodatek na pewno niektórym osobom by się przydał, aczkolwiek dodatek powinien być defaultowo wyłączony - możliwy do włączenia w ustawieniach.
Reply With Quote
  #8  
Old 29.03.2012, 18:45
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Taki dodatek (Packagizer) będzie w kolejnej wersji - będzie go można właczyć i konfigurować dla niego osobne reguły (je także będzie można selektywnie włączać lub nadawać im priorytet).
Wstępnie (wersja alpha) wygląda to w ten sposób:
Attached Thumbnails
audio.jpg  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:27.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.