JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Wtyczki hostingu
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 27.01.2013, 12:33
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default ci±g³y problem z rapidgator

Witam.
Mam ciągle problem ze sciąganiem z rapidgator. Mam wykupione konto premium i kiedy dodaje link to normalnie jdownloader pokazuje ze jest online. Jak juz dodaje go do pobierania to program probuje sie polaczyc przez okolo 30 sekund i po tym czasie pokazuje komunikat: "połączenie utracone. oczekiwanie 5:00" i zaczyna odliczac. po tym czasie znowu probuje polaczyc i znowu nie daje rady. I tak w kolko. Dodam ze po zalogowaniu sie na stronie rapidgator.net konto normalnie dziala i normalnie moge sciagac. Taka sytuacja powtarza mi sie juz z czwartym wykupionym kontem.
Reply With Quote
  #2  
Old 27.01.2013, 19:55
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Co¶ (AV/FW?) przypuszczalnie blokuje JD.
Pkt. 3 d) e) poradnika.
Reply With Quote
  #3  
Old 02.02.2013, 21:16
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dzia³anie zgodnie z poradnikiem niestety nie pomog³o. Dodam jeszcze, ¿e wcze¶niej pobieranie z rapidgatora dzia³a³o bez problemu. Problem zacz±³ siê po której¶ aktualizacji jdownloadera. Mam tez wykupione konta premium na uploaded.to i na turbobit i z nimi jdownloader radzi sobie bez problemu.
Reply With Quote
  #4  
Old 02.02.2013, 22:21
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Wy¶lij mi na PW jakie¶ przyk³ady link + dane do konta - wtedy bêde móg³ zweryfkowaæ bezpo¶rednio na ¼ród³ach czy problem wyst±pi tak¿e u mnie, ewentualnie
utwórz logi wg poradnika, ale nie wysy³aj na pastebin lecz na jakis darmowy serwis + link do mnie na PW.
Reply With Quote
  #5  
Old 15.02.2013, 23:03
miki
Guest
 
Posts: n/a
Default

problem faktycznie jest, a nawet gorzej bo zrywa nawi±zane po³±czenie : B³±d sieci, problem z serwisem hostingowym itp. po³±czenie utracone i rozpoczyna pobieranie od zera.
Czerwony X w JD2 i pobieraj sobie sam bo nic nie zrobisz.
A premium faktycznie nie ³apie w ogóle- nigdzie
Reply With Quote
  #6  
Old 17.02.2013, 11:57
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default

Sprawdzilem te samo konto premium na innym komputerze, ale z zainstalowanym Windowsem 7 (ja mam Xp) i tam jdownloader bez problemu pobiera z rapidgatora z konta premium. Wiec to nie jest problem konta.
Reply With Quote
  #7  
Old 17.02.2013, 13:05
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Ale na PW poda³em ci przyczynê dlaczego konto ci nie dzia³a - wyczerpany limit.
Mo¿e na W7 jak testowa³e¶ limit nie by³ jesxzcze wyczerpany.
Reply With Quote
  #8  
Old 20.02.2013, 11:16
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default

Tylko ze konto przetestowalem na Windowsie 7, a za dwie minuty przesiadlem sie na xp i nie chcialo sciagac. I po kolejnych 2 minutach przesiadlem sie znowu na Windowsa 7 i bez problemu sciagalo, wiec raczej nie jest to problem wyczerpanego limitu.
Reply With Quote
  #9  
Old 20.02.2013, 14:03
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Skoro dzia³a na jednym kompie a na drugim nie, nie jest to równie¿ problem wtyczki,
przy b³êdach problem by³by powtarzalny na dowolnym sprzêcie.
Sugerujê jednak przejrzeæ konfiguracje FW/AV dla obu kompów, ewentualnie testowaæ w ten sposób:
- ustawiæ pobieranie na 1 plik na raz/1 czê¶æ - zobaczyæ czy nie zrywa,
- zwiêkszyæ liczbê po³±czeñ (np 1 plik na raz/3 czê¶ci) - zobaczyæ czy nie zrywa.
Mo¿e uda siê dobraæ jak±¶ stabiln± kombinacjê/liczbê po³±czeñ dla których na XP dzia³a stabilnie.

Je¶li masz na XP zainstalowany JD2, to spróbuj proszê po wyst±pieniu b³êdu zebraæ i przes³aæ logi (link do logów): Menu G³ówne -> ? -> Utwórz log i dalej wg wizarda.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:01.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.