JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 02.10.2009, 15:36
golden_fenix
Guest
 
Posts: n/a
Default JD strasznie pamięciożerny

Witam mam JD w najnowszej wersji 0.8.821 na win seven 64 bity.Java na pocztku zajmuje okolo 185 mega ale wraz z uplywem czasu to wszystko strasznie wzrasta nawet nie wiem do ilu bo narazie testuje ale doszedlem do ponad 400 mega.
Reply With Quote
  #2  
Old 02.10.2009, 15:59
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by golden_fenix View Post
Witam mam JD w najnowszej wersji 0.8.821 na win seven 64 bity.Java na pocztku zajmuje okolo 185 mega ale wraz z uplywem czasu to wszystko strasznie wzrasta nawet nie wiem do ilu bo narazie testuje ale doszedlem do ponad 400 mega.
Coś dużo zajmuje u Ciebie, u mnie najnowsza wersja po starcie ma 70 mega po 32 godzinach pracy 102

W jednym z tematów opisywałem problemy ze starszą wersją w której po dokładnie 26 godzinach proces javaw.exe zajmował całą dostępną pamięć, w tej wersji widzę że JD uruchamia sie jako java.exe i działa stabilnie.

Przy okazji mam pytanie odnosnie servisu hotfile, u mnie problem polega na tym że JD pobierze 2-3 linki a przy nastepnych odlicza w kółko zaczynając od 5 minut (po otwarciu linku w przeglądarce jest komunikat że właśnie pobieram plik choć JD nic nie pobiera) pomaga dopiero restart AP, przy pobieraniu przez przeglądarkę nie ma takiego problemu tak jak i na poprzedniej wersji.

I jeszcze jedna sprawa w związku z nową wersją JD, po dodaniu linków są one strasznie wymięszane, kopiuje je w kolejności od part 1 do np.23 a JD je rozrzuca
Attached Images
File Type: jpg tsmg.jpg (51.1 KB, 358 views)
File Type: jpg jd.jpg (96.7 KB, 361 views)

Last edited by Cichy; 02.10.2009 at 16:28.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:50.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.