JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15.07.2010, 22:41
ByAdmin
Guest

Default JD ye destek artık neden yok gibi?

Eskiden sık sık güncellemeler gelirdi, sitelerin yaptığı uygulama değişiklikleri hızlı bi şekilde düzeltilerek Jd ye uyum sağlatılıp download sıkıntısı yaşanmazdı. Ama uzun zamandır bu konuda bi gelişme yok ne yazıkki.

Hotfile ve bazı sitelerdeki captcha algılamasını elle girmek zorundayız, bu durumda Jd nin modem resetleme özelliğinden başka birşeyi kalmıyor. Ne olduda JD ye destek azaldı hatta yok oldu, neden eskisi gibi değil.
Reply With Quote
Old 25.07.2010, 13:12
ByAdmin
Guest

Çok zor soru sordum galiba, yönetimdende ses yok. Free nerdesin freee...
Reply With Quote
Old 26.07.2010, 06:58
awser awser is offline
JD Fan

sevgili by admin

free arkadas 2 ay gibi süre yokum tatile cikiyorum diye forumda bir yerde yazmisti
bilginiz olsun diye belirttim

yazisi burda:
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=18436

Last edited by awser; 26.07.2010 at 07:01.
Reply With Quote
Old 05.08.2010, 14:45
immortel immortel is offline
Wind Gust

kesinlikle yaznalara ktılıyorum.yoksa herkesi her site için premiumalamaya mı tesvik var .....
Reply With Quote
Old 06.08.2010, 12:26
denek denek is offline
JD Beta

reCaptcha yöntemi o kadar kolay kırılacak bir yöntem değil. cambridge üniversitesinin kütüphanesindeki kitaplardan alınan kelimelerin rastgele seçimi ve deforme edilmiş hallerini girmemiz isteniyor. bu nedenle sınırsız sayıda kombinasyon mevcut. piyasadaki en kuvvetli captcha şu an için. netload ya da megaupload fikir değiştirip bu captcha'ya geçse onlar için de elle girmemiz gerekecek.
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 20:57
kara
Guest

Quote:
Originally Posted by denek View Post
reCaptcha yöntemi o kadar kolay kırılacak bir yöntem değil. cambridge üniversitesinin kütüphanesindeki kitaplardan alınan kelimelerin rastgele seçimi ve deforme edilmiş hallerini girmemiz isteniyor. bu nedenle sınırsız sayıda kombinasyon mevcut. piyasadaki en kuvvetli captcha şu an için. netload ya da megaupload fikir değiştirip bu captcha'ya geçse onlar için de elle girmemiz gerekecek.
Arkadaşımız güzel bir noktaya parmak basmış. Captcha algılaması o kadar kolay bir olay değil. Özelliklede son zamanda geliştirilen yeni teknikler captchaların algılanmasını imkansız hale getiriyor. Ancak yapan bir insan olduktan sonra kıranda bir insan çıkacaktır mutlaka. Ama bu iş için harcanak zaman ve enerji ile çok daha fazydalı şeyler yapılabilir kanısındayım.

Quote:
Originally Posted by ByAdmin View Post
Eskiden sık sık güncellemeler gelirdi, sitelerin yaptığı uygulama değişiklikleri hızlı bi şekilde düzeltilerek Jd ye uyum sağlatılıp download sıkıntısı yaşanmazdı. Ama uzun zamandır bu konuda bi gelişme yok ne yazıkki.
Son bir haftada 3 kez güncelleme yayınlanmış. Bu kadar sık güncellenen ikinci bir program daha söyleyebilirmisiniz?
Reply With Quote
Old 08.08.2010, 14:42
ByAdmin
Guest

İşte o 3 güncellemeye kadar belkide 2-3 aydır hiç güncelleme olmadı. Benim demek istediğim eskiden sık sık olurken birden neden bu sürenin bu kadar uzadığı?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules