JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Dyskusja Ogólna
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 11.02.2012, 06:38
seonetv
Guest
 
Posts: n/a
Default Nietypowe pytanie odnośnie miejsca ciągania plików

Witam mam trochę nietypowe pytanie a mianowicie gdzie są przechowywane pliki które nie zostały jeszcze do końca ściągnięte? Jdownloadera mam zainstalowanego na dysku C który jest dyskiem SSD ale ścieżka folderu ściągniętych plików jest już na innym dysku i zastanawia mnie gdzie są przechowywane te pliki które nie są do końca ściągnięte czy jest to gdzieś w jakimś tempie na dysku C czy gdzieś indziej a nurtuje mnie to pytanie gdyż nie chciałbym aby te pliki były na dysku C gdyż wiadomo to nie wpłynie zbyt dobrze na żywotność mojego dysku SSD. Będę wdzięczny za odp.
Reply With Quote
  #2  
Old 11.02.2012, 12:11
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

jDownlaoder nie używa katalogu(-ów) tymczasowych systemu operacyjnego.
Pliki są zapisywane do katalogu, który jest opisany w opcjach lub do katalogu opisanego w parametrach pakietu - w przypadku jeśli użytkownik zmienił katalog domyślny lub włączona jest opcja tworzenia podkatalogów (w stosunku do katalogu domyślnego) zgodnych z nazwą pakietu.
Pliki nie do końca ściągnięte mają rozszerzenie .part - po udanym zapisie nazwa po prostu zostaje pozbawiona tego rozszerzenia.

Uwaga: jeśli antywirus ma włączoną opcję skanowania ruchu sieciowego to może sie zdarzyć, że przed zapisem przez jD tworzy on w katalogu tymczasowym systemu kopię pliku w celu jego przeskanowania. Zalecane jest wyłączenie tego typu opcji - powodują one błędy zapisu, niepotrzebnie obciążają system, niektóre AV często nie usuwają śmieci powodując zmniejszanie się miejsca na dysku.
Reply With Quote
  #3  
Old 11.02.2012, 14:11
seonetv
Guest
 
Posts: n/a
Default

Oki wielkie dzięki za odpowiedz właśnie to chciałem wiedzieć pozdro miłego dnia życzę.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:40.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.