JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 31.10.2009, 02:35
Cysiek
Guest
 
Posts: n/a
Lightbulb 2 problemy

Dobry wieczór. Iż jest już późno nie miałem dużo czasu na przejrzenie forum w odnalezieniu tematów pochodnych. Może cosik się odświeży
Otóż miałem wersję bez update'ów bo była najlepsza [mowa o 0.6.193], transfer nie skakał jak oszalały, dosyć rzadko było zajęte IP. A najważniejsze - opcja "zamykanie systemu po ściągnięciu" działała w 100%'ach. Zawsze komp wyłączał się gdy ustawiłem tyle linków aby wyłączył się w nocy, przez 5.
Od pewnego czasu, być może 4-5 dni bez ewidentnej przyczyny zdziwiło mnie to: http://i34.tinypic.com/6gvud4.jpg [nie patrzeć na mój bajzel ;p] Jak widzicie zatrzymało się na 'spinaczu'. Musze więc włączyć menedżera i wyłączyć javę. Myślałem, że to przejściowe, pierwszy raz to miałem. Zresetowałem kompa. Nic... z update'owałem do najnowszej, teraz, wersji jaką jest 0.8.9 .
Gdy zacząłem ściągać idę do opcji "zamykanie systemu" i to mnie zszokowało wręcz. Po co aż 3 opcje do wyboru przy jednej prostej czynności? Powinni być jak w tej starszej, klik, komunikat, że komp się wyłączy. itd.
I ta opcje jest niedostępna na niektórych systemach. Na XP'ku też o_O?
Dając tę opcję na włączoną żadne okno się nie ujawnia, co gorsza, po ściągnięciu plików komputer nie wyłącza się.
Potrzebuje pomocy czy da się coś zrobić z tą starszą wersją aby odpaliła czy jest jakaś możliwość w najnowszej wersji z tym wyłączaniem kompa. Pozdrawiam.

/e
Drugi problem xd rozwiązany. Zostaje tylko spawa tej starej wersji. Dlaczego się zawiesza :D?

Last edited by Cysiek; 31.10.2009 at 09:47.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:53.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.