JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Wtyczki hostingu
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 31.07.2012, 23:15
Golima
Guest
 
Posts: n/a
Default HellShare.pl Przestarzała wtyczka

Witam

Myślę, że dosyć znany i głośny temat.
Zakupiłem sobie dzisiaj premium na hellshare.pl ale...
Wrzuciłem sobie pliczki do ściagania, odpalam pobieranie, a tu "wtyczka przestarzała"
JD mam w pełni zaktualizowanego. Co ciekawe, kiedy wyłączę konto premium to zaczyna się pobieranie, lecz tylko 1 pliku i to z prędkością nie większą jak 70kb/s
a łącze mam 10Mb/s

Co jest potrzebne byście mogli ocenić co jest nie tak ?

Pozdrawiam
Reply With Quote
  #2  
Old 01.08.2012, 07:54
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Prędkość dla użytkowników niezarejestrowanych lub zarejestrowanych ale nie-Premium jest przez serwis ograniczana (zależy prawdopodobnie od obciążenia konkretnego serwera i pory dnia).

W przypadku Premium.
Sprawdziłem właśnie działanie Premium - pobieranie działa bez problemu.
a) sprawdź czy można się zalogować w przeglądarce i czy działa ściąganie przez przeglądarkę
b) jeśli a) działa:
- zamieść przykładowe linki
- wyślij mi na PW (http://board.jdownloader.org/private...o=newpm&u=3742) informacje o koncie (użytkownik/hasło) - zweryfikuję bezpośrednio w kodzie wtyczki czy to jakiś problem dotyczący Twojego konta i/lub konkretnych linków.
Reply With Quote
  #3  
Old 01.08.2012, 13:01
Golima
Guest
 
Posts: n/a
Default

Odpowiednie dane przesłałem na PW, czekam na wyniki
Reply With Quote
  #4  
Old 01.08.2012, 22:16
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Problem leży w tym, że twoje konto zgłasza przy rozpoczęciu downloadu: "Daily limit exceeded" - czyli "Przekroczenie dziennego limitu transferu". Prawdopodobnie masz w przeglądarce włączoną opcję blokowania wyskakujących okienek, stąd przy naciśnięciu klawisza rozpoczynającego download nie zobaczyłeś komunikatu.
W przypadku wystąpienia tego typu sytuacji: dodałem do wtyczki okienko informujące o przekorczeniu limitu - konto Premium zostaje wyłączone na godzinę, ale pobieranie będzie kontynuowane jako darmowy użytkownik.
Niestety hellshare nie pisze nigdzie na stronie jaki jest ten limit, stąd dopiero przy rozpoczęciu pobierania zgłaszana jest informacja o przekroczeniu limitu.


Dla JD2 aktualizacja wtyczki jest już dostepna, w przypadku wersji starszych (Nightly/Stable) - aktualizacje są z reguły dostępne na początku kolejnego tygodnia.
Reply With Quote
  #5  
Old 02.08.2012, 11:05
Golima
Guest
 
Posts: n/a
Default

No proszę pomogło.
Odblokowałem wyskakiwanie okienek i teraz i przez IDM i przez JD śmiga i to pełną prędkością po kilka plików
Reply With Quote
  #6  
Old 02.08.2012, 18:08
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Pobiera, bo od północy pewnie się wyzerował dzienny limit.
Jak przekroczysz ponownie limit to nie będziesz mógł pobierać do końca dnia.
Dopóki starsze wersje JD nie zostaną zaktualizowane - otrzymasz komunikat "Wtyczka przestarzała" - JD2 zachowa się tak jak opisałem w poście #4 (dla niego wtyczka jest juz dostępna w aktualizacjach)...
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:44.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.