JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21.11.2011, 08:17
vurushlee
Guest

Default jdownloader modem resetleme sorunu

Arkadaşlar jdownloader programını uzun zamandan beridir sorunsuz kullanıyordum.bugun programı kullanmak istediğimde ise program çalıştığını fakat tekrar bağlanmadığını farkettim tekrar bağlanma çabalarımda ise modeme giremediğimi anladım.bu arada modemim airties rt-206v1tt
router ip si 192.168.2.1 olmasına rağmen tekrar bağlan betiği yarat tusuna bastığımda eskiden 192.168.2.1\login.html (kullanıcı adı ve parolası girdğim sayfa) sayfası gelirken
şimdi localhost:8972\login.html sayfası geliyor ve burayada bağlanma girişimi başarısız diyor (firefox kullanıyorum)

bu localhost sayfasına elle 192.168.2.1 girip modemi restleyim betiği kaydettiğimde ise tekrar bağlama olayı başarızız oluyor.
firewall ve antivürüs şuanda kapalı ama sorun devam ediyor

bu konuda yardım edebilecek varsa şimdiden teşekkür ederim
Reply With Quote
Old 21.11.2011, 08:22
Freeloader
Guest

virüs programını aç ve javaya ve javaw dosyalarına izin ver , normalde tarayıcıdan giriş yapabiliyor musun? IP'yi elle girdiğinde arayüze bağlanıyor mu?

Sohbete uğra teamviewer ile bakalım birlikte
Reply With Quote
Old 21.11.2011, 17:11
Freeloader
Guest

online çözülmüştür beti betik paylaşım bölümündedir
Reply With Quote
Old 22.03.2012, 20:21
manyahh10
Guest

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
online çözülmüştür beti betik paylaşım bölümündedir
bende de bir sıkıntı var jdownloader tekrar bağlan ayarlarını yapamıyorum. elle airties rt 205 ara yüzüne girebiliyorken tekrar bağlan vasıtasıyla arayüze giremiyorum. airties arayüzü güncellediğinden beri böyle. yardımcı olur musun?
Reply With Quote
Old 22.03.2012, 20:59
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

@manyahh10 yeni konu oluşturman daha iyi olurdu. şuan bu konu da yanlış bölümde.
doğru yer:Tekrar Bağlan

ordaki yöntemleri denedin mi? java.exe javaw.exe'ye antiviruste izin verildi mi?

Quote:
airties arayüzü güncellediğinden beri böyle
kendi kendine mi güncelleniyor bu? AT hizmet programıysa bahsettiğin o gereksiz bir uygulama. web tarayıcıdan elle açılan arayüz de kendi kendine güncellenmez.
Reply With Quote
Old 22.03.2012, 23:05
Freeloader
Guest

Airties modemler icin özel kod kazdım (betik) uzun zaman önce > Tekrar baglan bölümünde süper betik diye geciyor. Senin modeminle de calısacaktır. Eger calısmazsa bana sohbet kanalından ulas JD sohbet eklentisini kullan. Beni bulamazsan sonra tekrar dene. Bu modemlerde zaten normal resetleme yapmanın anlamı yok cünkü 1 ile 3 dak arası sürüyor normalde. BEnim yaptıgım betikle 13 saniye.

TIKLA ve süper betik artıları dene
http://board.jdownloader.org/search....archid=1674513

Last edited by Freeloader; 22.03.2012 at 23:07.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules