JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04.11.2015, 20:29
epub_
Guest

Default cloudy.ec hesabı

selam sevgili ilgili,
hesap yöneticisine
cloudy.ec
eklemenizi rica ediyorum.
3137 adet turkçe dublaj 1080p veya 720p film linkini jjdownloadere ekledim.
11 adet filmi indirdim. derken bir baktım ki hesap eksik diyor.
bu cloudy.ece sitesi yeni açılmış. dün hesap olmadan indirmeye izin veriyordu. bugün öğlenden sonra hesap istemeye başladı.

jdownloaderde inmez olunca, web üzerinden browser ile ücretsiz hesap açıp, fvd downloader eklentisi ile opera browser ile film indirebiliyorum, ancak tek tek böyle indirmek zahmetli oluyor.

siz değerli programcılardan isteğim ise cloudy.ec hesabı seçeniğini jdownloadere eklemeniz.

teşekkür ederim.

not: farkettim ki gelecekteki bir hadise geçmişi etkileyip, değiştirip, düzeltebiliyor imiş. bunu da paylaşmak istedim. sağlıcakla kalınız.
Reply With Quote
Old 08.11.2015, 01:03
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

örnek linkler var mı?
**External links are only visible to Support Staff**Official
**External links are only visible to Support Staff**x86&x64
**External links are only visible to Support Staff**JavaRa
JDownloader:
**External links are only visible to Support Staff**JD-ZIP
JD-Installer
JD-Nightly
JD2-x86
JD2-x64
JD2 noadware:
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=54725
http://jdownloader.org/jdownloader2
JD2-upd only
JD Dev., Translator: http://svn.jdownloader.org/users/271
speedtest.net/result/3156325665.png
speedtest.net/result/2332385983.png
Reply With Quote
Old 10.11.2015, 23:44
epub_
Guest

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

vk linkleri her biri yoğun çözümle deyip, akabinde bağlantı yakalayıcıda altta dosya adı filtresi ile 720p deyip, sadece 720p bağlantıları ekliyorsun, 480 ve altı olanları atlıyorsun.
ok.ru da önce web browser ile sayfayı açıp sağ yandaki kursörü mouse ile en alttaki son video ismi çıkana kadar, ki bazen 300 video için bu işlemi 20 defa yapıp, flashget 1,96 versiyon ile bütün linkleri ctrl-A deyip mouse ile indirme kutucuna sürükle bırak yapıyorsun, açılan flashget link seçim penceresinden bütün linkleri işaretleyip copy, paste ile jdownloaderde çözümle diyorsun.
mail.ru linklerini indirmek daha kolay. web browser ile mail.ru sayfasında bütün linkleri gösteren bir ana sayfa buluyorsun, mesela : **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

derken sayfanın kaynağını göster deyip, ctrl A ve ctrl C ile jdownloader de çözümle diyorsun. Lakin bu çözümlemede jdownloader 360p yani 360 piksel olarak default alıyor. ama her bir link ayrışmış oluyor. ileri ayarlardan yani garanti verilmeyen ileri ayarlardan kurcalayıp, defaultu en yüksek video ölçeği dersen 1080 veya yoksa çoğunluklla 720p default oluyor. ok.ru bulutunda ise böyle sayfa kaynağı göster ile link almak sitede önlenmiş. onun yerine eski ama az da olsa işe yarayan flashget programı ile yukardaki gibi ara işlem yapıyoruz.

coludy.ec hesabı halen jdownloader de olmadığı için ekteki dosyadaki linkler fazla işine yaramaz. hesap olmadan bile pek âlâ indiği sırada basit yoğun çözümle deyip linkleri elde etmiş idim. şu anda jdownloaderde bu linkleri hazır olarak kopyala yapıştır ve çözümle desen sadece filme ait jpg örnek resim çözümlenip, video artık downloader ile çözümlenmiyor. videoyu başka bir program ile download manager ile link indirme kuyruğuna alıp eklersen bu şekilde sırayla hepsi iniyor. bırak interneti, elektrik bile olmayan civarlarda bu arşiv bana lazım olmakta, ancak indirme hızın en az 16 Mb/s değilse ve depolama için her ay 2 veya 3TB yeni mini harici disk bulmuyorsan, bu filmi otomatik indirme işlerine hiç girme, tavsiyemdir. sadece izlediğinde insanlığının güzelliğine olumlu katkı yapacak filmleri seçerek az sayıda indirip izlesen bu senin için daha güzeldir.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules