JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Old 06.05.2012, 19:42
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

jD próbuje powtarzać kilka razy "rozpoznanie" kodu Captcha, ale może się zdarzyć, że nie "trafi" i kolejna próba po sekundzie wpada już w 100% obciążenia serwera, stąd komunikat standardowy ("wtyczka przestarzała") zamiast oczekiwania z powodu przeciążonego serwisu.
Reply With Quote
  #22  
Old 06.05.2012, 21:06
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
jD próbuje powtarzać kilka razy "rozpoznanie" kodu Captcha, ale może się zdarzyć, że nie "trafi" i kolejna próba po sekundzie wpada już w 100% obciążenia serwera, stąd komunikat standardowy ("wtyczka przestarzała") zamiast oczekiwania z powodu przeciążonego serwisu.
Właśnie nie bo Firefox pokazuje obciążenie serwera 3%
Reply With Quote
  #23  
Old 06.05.2012, 21:25
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Z linkami, które testowałem zawsze był problem z 100% obciążeniem.
Jeśli masz linki, które regularnie powodują tego typu błędy jakie opisujesz to wyślij mi do testów.
Reply With Quote
  #24  
Old 06.05.2012, 21:38
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
Z linkami, które testowałem zawsze był problem z 100% obciążeniem.
Jeśli masz linki, które regularnie powodują tego typu błędy jakie opisujesz to wyślij mi do testów.
Przykładowy link z błędem:

h00p://download.hellshare.com/bionic-commando/bionic-commando-part1-rar/5842013/
Reply With Quote
  #25  
Old 10.05.2012, 01:01
devildriver99
Guest
 
Posts: n/a
Default Też macie problem z hellshare?

ostatnio nie moge nic pobrac z hellshare. w przegladarce pobieranie dziala kiedy obciazenie serwera jest ponizej 100% zas w JD pokazuje przestarzałą wtyczke. Aktualizowalem program, ale nic sie nie zmienilo

Last edited by editestowy; 12.05.2012 at 11:36. Reason: Przeniosłem do tematu o hellshare
Reply With Quote
  #26  
Old 10.05.2012, 13:26
rkossa
Guest
 
Posts: n/a
Default

U mnie jest to samo, ale nie tylko w hellshare, również w rapidgator, uploaded, turbobit i wiele innych :(
Reply With Quote
  #27  
Old 12.05.2012, 22:57
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by rkossa View Post
U mnie jest to samo, ale nie tylko w hellshare, również w rapidgator, uploaded, turbobit i wiele innych :(
U mnie rapidgator, uploaded, turbobit działają dobrze jedynie hellshare stwarza problemy i o dziwo jak pobieram coś ze starych linków (do Luty 2012) to działa a jak z nowych (po Luty 2012) to nie idzie dodatkowo Hellshare korzysta z różnych serwerów bo na jednym linku jest obciążenie 100% a na innym 30%
Reply With Quote
  #28  
Old 13.05.2012, 13:09
Hellraiser31
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam!!Też mam ten sam problem z kodami captcha co inni i pojawia sie okienko puste bez obrazka i kodu i pisze tylko w okienku hellshare.com please enter.Czy coś nie tak ze wtyczkami bo zaktualizowałem i pliki nie chcą sie ściągać nawet bez konta premium a przy koncie pisze no trafic left 0B/0B i kicha.Przy plikach pisze plugin outdated try restarting this link i nie wiem o co chodzi nawet wyłączenie automatycznego captcha nic nie daje a dodam że dziś zaktualizowałem program jdownloader do wersji nightly build 16590.Co mam zrobić by działało??Jak sprawdzić konto hellshare.com przez przeglądarke by pobierać bez jdownloadera??
Reply With Quote
  #29  
Old 14.05.2012, 02:19
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Hellraiser31 View Post
Witam!!Też mam ten sam problem z kodami captcha co inni i pojawia sie okienko puste bez obrazka i kodu i pisze tylko w okienku hellshare.com please enter.Czy coś nie tak ze wtyczkami bo zaktualizowałem i pliki nie chcą sie ściągać nawet bez konta premium a przy koncie pisze no trafic left 0B/0B i kicha.Przy plikach pisze plugin outdated try restarting this link i nie wiem o co chodzi nawet wyłączenie automatycznego captcha nic nie daje a dodam że dziś zaktualizowałem program jdownloader do wersji nightly build 16590.Co mam zrobić by działało??Jak sprawdzić konto hellshare.com przez przeglądarke by pobierać bez jdownloadera??
1. U mnie stare linki działają dobrze tylko nowe w ogóle nie działają (wtyczka przestarzała)

2. Tak wtyczka hellshare nie działa i nadal czeka na aktualizację przez to ze twórcy mają utrudniony dostęp bo hell blokuje dostęp w niektórych karakach.

3. A co za problem wchodzisz na hellshare.com lub pl logujesz się a następnie pobierasz.
Reply With Quote
  #30  
Old 14.05.2012, 08:13
Hellraiser31
Guest
 
Posts: n/a
Default

A kiedy będzie można ściągać na hellshare.com w programie jdownloader??Dlaczego nie ma wtyczki hellshare.pl??
Reply With Quote
  #31  
Old 14.05.2012, 09:43
Hellraiser31
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ale ja mam konto hellshare.com już kupione z allegro za 13.99 zł do programu jdownloader.Na Hellshare.pl musiał bym od nowa płacić za ściąganie i jest drożej.Podobno jest taniej i lepiej na stronie twójlimit.pl.A jak sprawdzić konto hellshare.com przez przeglądarke?Co myślicie o stronie twójlimit.pl do ściągania z hellshare.com i pl?
Reply With Quote
  #32  
Old 14.05.2012, 22:16
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Hellraiser31 View Post
A kiedy będzie można ściągać na hellshare.com w programie jdownloader??Dlaczego nie ma wtyczki hellshare.pl??


Ale hellshare.com i hellshare.pl to to samo ! więc po co ci osobna wtyczka ? naprawdę rozumujesz jak dzieciak.
Reply With Quote
  #33  
Old 16.05.2012, 16:14
Hellraiser31
Guest
 
Posts: n/a
Default

No dobrze a kiedy można liczyć na poprawki wtyczki hellshare.com w programie jdownloader nightly??Przepraszam że was obraziłem poniosło mnie.Pilne..Pozdrawiam.
Reply With Quote
  #34  
Old 22.05.2012, 23:59
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Poprawka we wtyczce, umożliwiająca download dla użytkowników free została opublikowana...
Chociaż po ostatnich zmianach w serwisie (1 plik/24 godziny) ściągnięcie czegokolwiek z tego serwisu to prawdziwy cud... - praktycznie większość czasu to informacja o 100% obciążeniu serwere.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:17.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.