JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Old 06.05.2012, 18:01
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Hellraiser31 View Post
Ty editestowy Jaki chamski wpis??Jestem grzeczny.To nie hellshare bo pisałem do nich wcześniej kilka dni temu i mi odpisali że nie mają nic wspólnego z moim kontem hellshare.com jak również z programem jdownloader i nie mają żadnego wpływu a konto mam nie zablokowane i sie mylisz bo to wina wtyczki i programu jdownloader tak mi również pisał facet z allegro u którego kupowałem.Prosze mi nie grozić i nie szantażować.Jesteś człowieku nie poważny.Zastanów sie jest wolność demokracja i mam prawo opisywać problem ze wtyczkami przestarzałymi.To nie druga wojna światowa gdzie naziści zakazywali prawa wyboru i godności i wolności.Tylko grzecznie i nie groż mi bo to nie przystoi człowiekowi twojego pokroju.Nic mi nie usuwać rozumiesz.
1. Jaki chamski wpis ? a to że rozkazujesz twórcom JD ? to niby co jest ? a to że tworzysz tematy które już istnieją ? to co to jest jak nie chamstwo ?

2. Gdyby programiści nie zmieniali co chwilę czegoś na stronach to żadna wtyczka by nie wymagała aktualizacji.

3. Dla twojej wiadomości z niewiadomych przyczyn Hellshare blokuje dostęp w niektórych krajach np: UK, Francja i jeszcze parę a program nie jest tworzony przez polaków ! więc programiści JD z krajów w których Hell blokuje dostęp maja po prostu utrudnione zadanie dlatego trzeba dłużej czekać.

4. Jak ci się nie podoba do poszukaj innego programu zamiast zaśmiecać forum, ha widzę że dostałeś Ban-ana więc przez jakiś czas będzie cisza.
Reply With Quote
  #42  
Old 13.05.2012, 11:52
Hellraiser31
Guest
 
Posts: n/a
Default

Hellshare nie blokuje mi połączeń bo ściągam z polski download.hellshare.pl.Sobie zobacz jakie linki są na darkwarez.pl wszystko z końcówką pl.Zaktualizowałem program do wersji nightly i rozpoznaje konto jest unlimited i cały czas pisze no traffic left 0B/0B i pliki nie chcą sie ściągać bo pisze przy plikach plugin outdated try restarting this link.Prosze to poprawić by jakoś działało bo zaktualizowałem i nadal nie działa.To wy jesteście programiści i kiepsko wam idzie i wcale sie nie staracie.Jesteście kiepską grupą specjalistów i prosze mi bzdur nie pisać bo każdy mi mówi co innego i z hellshare.pl mi pisali że to wina wtyczek i że mi nic nie blokują tak twierdzą.Widze że ktoś tu ściemnia i robi sie ze mnie idiote i traktuje sie mnie na boku podczas gdy inni mogą sie wypowiadać tutaj wiele razy na forum.To jakaś jedna wielka farsa.Prosze sie mnie nie czepiać.Wy nic w takim razie nie potraficie oprócz tego że mi robicie na złość że mi dogryzacie za swoją nieudolność i ja nic nie kazałem tylko prosiłem a wy jesteście głąmby i nie potraficie zrozumieć na czym polega pomoc innym i jak wy tak pomagacie że mnie blokujecie to nie jesteście warci złamanego szylinga.Jesteście do bani a wogóle chamski wpis to taki że kogoś bym wyzywał u bliżał byłbym wulgarny a nic takiego nie pisałem.Jesteście nienormalni.Leczta sie wy programiści z pod ciemnej gwiazdy od siedmiu boleści i prosze mnie nie obrażać i mnie nie krytykować za to że oczekuje jakiegoś postępu w tej sprawie.Nie tworzyłem tematów które już istnieją tylko napisałem jaki jest problem w głównym temacie forum to mi po chamsku usuneliście mimo że był tylko jeden wpis na początku i jak byście mi nic nie usuwali to skończyło by sie ewentualnie na dwóch wpisach i bym już nic nie musiał pisać wy złośliwe ludzie...Wy nic nie kapujecie i jesteście dędni i tandetni.O to co myśle o was.Taka prawda wcale nie pomagacie tylko robicie afery z byle czego i jesteście nie życzliwi upierdliwi i można by was czarno opisać we wszystkich paragrafach prawa polskiego.Nic nie rozkazywałem tylko pisałem normalnie prosze a to różnica.Szkoda słów na wasze głupie docinki.

Program jdownloader mam po polsku więc jest tworzony przez polaków.Czego mi tutaj za kity wciskacie.

Jak sprawdzić konto hellshare.com przez przeglądarke??Bo program jdownloader nawet nie wyświetla kodów captcha.Jest poważny problem.Nadal nie wiem nic.

Last edited by editestowy; 13.05.2012 at 13:29. Reason: Czy do ciebie nie trafia, że należy edytować własne posty zamiast mnożyć wpisy?
Reply With Quote
  #43  
Old 13.05.2012, 13:34
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Czy doprawdy my tu piszemy po chińsku?
Post nad Twoim, punkt 3, kolega RMK_99 wyraźnie chyba napisał?
Wszystko zostało opisane w wątkach o hellshare.
Zamiast pisać bzdury i obrażać twórców jD - czytaj ze zrozumieniem co piszą inni użytkownicy forum, chyba, że chcesz kolejnego, tym razem o wiele dłuższego urlopu...
Reply With Quote
  #44  
Old 14.05.2012, 01:14
RMK_99
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Hellraiser31 View Post
Hellshare nie blokuje mi połączeń bo ściągam z polski download.hellshare.pl ...prosze mi bzdur nie pisać bo każdy mi mówi co innego i z hellshare.pl mi pisali że to wina wtyczek i że mi nic nie blokują tak twierdzą.

Program jdownloader mam po polsku więc jest tworzony przez polaków.Czego mi tutaj za kity wciskacie.
1. Ty nie pytaj się supportu hellshare dlaczego nie możesz pobierać przez JD tylko zapytaj się dlaczego blokują dostęp do serwisu hellshare w niektórych krajach jak UK czy Francja. Masz problem z pobieraniem bo twórcy mają problem z naprawą wtyczki przez to ze hellshare blokuje dostęp w niektórych krajach.

2. To że program jest między innymi w polskiej wersji nie oznacza że twórcy są polakami bo za polską wersje odpowiada translator + korekta polskiego supportu.

PS: A myślisz że jak masz polską wersję Windows to też jest tworzony przez polaków ? puknij się w łeb za nim coś palniesz bo zachowujesz się jak rozwydrzony 14 latek.
Reply With Quote
  #45  
Old 18.05.2012, 11:33
hilda
Guest
 
Posts: n/a
Default

Wczoraj zmieniłem wersje na tą NIGHTLY i pobrało mi kilkadziesiąt czy nawet kilkaset poprawek.

Niestety jak włączę program to pobiera mi np. 4 linki z Hellshare i gdy ukończy i otwiera następne to wyskakuje ten problem Wtyczka Przestarzała.
Wtedy muszę zresetować JD i dopiero pobiera kolejne.
Ściąganie w nocy odpada bo musiałbym nie spać

Jest na to jakaś rada ?
--------------
ok,teraz doczytałem-trzeba chyba czekać aż wtyczkę zaktualizują ?

Last edited by hilda; 18.05.2012 at 11:39.
Reply With Quote
  #46  
Old 22.05.2012, 10:27
offroad.official
Guest
 
Posts: n/a
Default

Proszę o pomoc z hellshare premium. Mieszkam w Polsce (ściągam bez proxy). Od kilku dni program generuje błąd wtyczka przestarzała. Widzę, że zainteresowanie problemem ze strony supportu ogromne - progress 0%.
widzę, że opłacało się wspomóc twórców :/
Reply With Quote
  #47  
Old 22.05.2012, 21:36
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Zainteresowanie ze strony samego Hellshare też przeogromne - na prośbę o zwolnienie z blokady IP przynajmniej dla jednego adresu dla developerów... odsyłanie od Annasza do Kaifasza... Zero zainteresowania tego serwisu współpracą z twórcami jD, aby wspomóc poprawkę wtyczki...
Reply With Quote
  #48  
Old 22.05.2012, 23:04
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Poprawka dla free opublikowana, życzę powodzenia w uzyskaniu wolnego slotu po ostatnich zmianach w serwisie (1 plik/24 h, praktycznie non stop informacja o 100% obciążeniu serwera).
Dla Premium - poprawek brak.
Reply With Quote
  #49  
Old 23.05.2012, 09:01
offroad.official
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
Poprawka dla free opublikowana, życzę powodzenia w uzyskaniu wolnego slotu po ostatnich zmianach w serwisie (1 plik/24 h, praktycznie non stop informacja o 100% obciążeniu serwera).
Dla Premium - poprawek brak.

editestowy, czego potrzebujecie od hellshare do poprawienia wtyczki??
Może gdyby więcej osób, zwykłych userów wykupujących pemium w HS napisało do nich, to miało by to pozytywne odzwierciedlenie...

________________________________________
Oto jaką dostałem odpowiedź od supportu hellshare.pl


Dzień dobry,

pragniemy poinformować, że za polski dział wsparcia nie ewidujemy żadnej komunikacji z przedstawicielami oprogramowania JDownloader. Jeżeli natomiast Państwo uważają, że wystąpił jakiś problem, prosimy o przesłanie adresu mailowego i daty, kiedy był prowadzony kontakt z działem wsparcia.

W razie pytań, prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami

Lubomir Jungwirth
HellShare.pl



Chyba sobie ktoś jaja robi...może skoro mamy odzew, to Polacy powinni się zająć sprawą wtyczek w hellshare.pl?

Last edited by offroad.official; 23.05.2012 at 09:42. Reason: nowe poszlaki w sprawie hellshare :D
Reply With Quote
  #50  
Old 23.05.2012, 10:01
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Hellshare blokuje inne kraje niż Polska, Czechy, Słowacja.
Developerzy są z głównie z Niemiec. Napisałem do hellshare z prośbą o odblokowanie choćby JEDNEGO adresu IP dla developerów. Hellshare niby skontaktowało się z supportem jD, ale zaczęli odsyłać od jednej osoby do drugiej, do kolejnych... i nic konkretnego z tego nie wyszło... Widać, że albo nie chcą pomóc, albo im nie zależy aby jD działało dla użytkowników Premium.


@offroad.official
Wyślij mi na PW (Prywatna wiadomośc - u góry w menu) adres z jakiego odpisał ci ten gość z HS.

Last edited by editestowy; 23.05.2012 at 20:07.
Reply With Quote
  #51  
Old 24.06.2012, 14:17
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Update:
Hellshare umożliwiło developerom dostęp do swoich serwerów, niestety nie przysłało działającego konta Premium, umożliwiającego poprawkę obsługi tego typu kont przez jD.
Proszę więc osoby zainteresowane obsługą kont Premium o przesłanie informacji (nazwa konta/hasło) + kilkanaście działających, przykładowych linków na adres support@jdownloader.org lub poprzez jdownloader.net:8081/pastebin/ (proszę wówczas tutaj zamieścić informację o linku zwrotnym, abym mógł uzupełnić zgłoszenie w Bugtrackerze).
Reply With Quote
  #52  
Old 04.07.2012, 19:09
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Dzięki uprzejmości Hellshare udało się poprawić wtyczkę.
W wersji JD2Beta poprawka jest dostępna, w wersjach starszych poprawki dostępna są z reguły na poczatku każdego tygodnia.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:15.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.