JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 22.08.2009, 10:56
PeterPL
Guest
 
Posts: n/a
Default Windows 7 i java

Witam kiedy wlaczam nowa wersje JD 0.7 wlacza mi sie java,ktora strasznie zamula kompa, lecz to tylko 25% uzycia procka, a 46 % ramu. JD wgl. sie nie uruchamia, co robic ?
Reply With Quote
  #2  
Old 22.08.2009, 12:45
lioon
Guest
 
Posts: n/a
Default

przeinstalować, wyczyścić, a najlepiej zmienić system operacyjny na nie dziurawy, szybszy, oferujący więcej możliwości itp...

a tak serio to przesinstaluj jave, JD, wyczyść system ze śmieci, i wklej plik z logiem z folderu JD jak nadal będzie problem
Reply With Quote
  #3  
Old 08.09.2009, 19:35
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam
U mnie na W7 mialem podobny problem, JD po zaladowaniu zajmowal w pamieci 75MB po jakims czasie -2,3 godziny- juz ponad 113MB, dioda od dysku co chwile mrugala a menadzer zadan pokazywal ze jawa uzywa ok. 13% procka -komp strasznie zmulal-. Czesciowo rozwiazalem ten problem, wylonczylem dekoracje okien i ustawilem styl "windows styl" teraz juz po dluzszej pracy JD co prawda nie zamula kompa ani nie "zuzywa" procka ale dalej zajmuje sporo w pamieci ponad 112MB -jeden mniej niz wcześniej-.
Reply With Quote
  #4  
Old 19.09.2009, 12:31
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Spróbuj wersji 0.8. Został zmieniony Interfejs graficzny na taki, który nie jest tak zasobożerny.
Reply With Quote
  #5  
Old 22.09.2009, 19:47
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by djuzi View Post
Spróbuj wersji 0.8. Został zmieniony Interfejs graficzny na taki, który nie jest tak zasobożerny.
Ta wersje takze sprawdzalem, co zauwazylem po starcie progs zajmuje ~90MB w pamieci i to niebylby problem gdyby nie maly drobiazg, zauwazylem ze im dluzej komp jest wlonczony z JD w tle -caly czas mowa o windows seven- tym wiecej zuzywa pamieci a co dziwniejsze zliczajac pamiec w menadzeze zadan wychodzi zuzycie na poziomie 700MB i dokładnie po 26 godzinach zuzycie dochodzi do 99% -mam 2GB ram czyli 1.99GB system zużywa- i teraz najciekawsze jak wspomniałem podliczajac zużycie pamieci przez procesy wychodzi ~700 MB z czego JD zajmuje 113MB (po 26 godzinach) po dosłownie kilku minutach gdy system dobija do 99% zauważyłem ze zuzycie pamieci przez JD leci caly czas do gory i przewaznie zatrzymuje sie na 789MB i w tym momecie program przestaje odpowiadac, i tak jest za kazdym razem dokladnie po 26 godzinach.
Reply With Quote
  #6  
Old 27.09.2009, 16:49
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Hmm faktycznie ciekawy problem. Z tego co wiem, Java nie współpracuje jeszcze idealnie z Windows 7 - więc być może to jest powód konfliktów. W każdym razie jeśli masz jakieś szczegółowe informacje na ten temat - np. logi Javy, logi JD - prześlij je nam proszę, a my obadamy sprawę.
Reply With Quote
  #7  
Old 28.09.2009, 17:21
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by djuzi View Post
Hmm faktycznie ciekawy problem. Z tego co wiem, Java nie współpracuje jeszcze idealnie z Windows 7 - więc być może to jest powód konfliktów. W każdym razie jeśli masz jakieś szczegółowe informacje na ten temat - np. logi Javy, logi JD - prześlij je nam proszę, a my obadamy sprawę.
Witam poniżej podaje log z JD:
Code:
**External links are only visible to Support Staff**
Gdzie Java zapisuje swoje logi ? Ewentualnie jak wykonać log Javy ?
Jedno co zauważyłem raz ale tylko raz JD działał dłużej niż pisałem w poprzednim poście -26godz.-. W menadżerze zadań po uruchomieniu JD mam proces javaw.exe tak za każdym razem, ten jeden raz gdy JD nie zapełnił pamięci uruchomił się nie jako javaw.exe ale java.exe.
Reply With Quote
  #8  
Old 04.10.2009, 14:13
jazzus
Guest
 
Posts: n/a
Default

powalczylem troche z tym zjadaniem procesora, problemem jest (przynajmniej w moim przypadku) zakladka POBIERANIE wystarczy przejsc do zakladki zbieracz linkow i obciazenie proca spada do 1-2%
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:12.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.