JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 30.10.2018, 13:00
LordVader LordVader is offline
Modem User
 
Join Date: Sep 2018
Posts: 4
Default Jak zmienić wygląd menu/motywu w JDownloaderze v2...

Jak zmienić wygląd menu/motywu w JDownloaderze v2. np. w zbieraczu linków i zakładce pobieranie, żeby nie było tej siatki kolorowej oddzielającej pliki/foldery, tak jak to mogłem zmienić w JDownloaderze v1. Tam motyw wydawał mi się bardziej przejrzysty (każdy mógł go dostosować do własnych preferencji) dzięki temu łatwo można było zobaczyć w zbieraczu linków, który plik do pobrania z listy aktualnie zaznaczyliśmy np. do skasowania. W JDownloaderze v2 często mam tak, że nie mam pewności czy dobry plik, folder aby na pewno zaznaczyłem, gdyż te kolory od tzw. siatki (chyba tak to się nazywa) i od zaznaczania/wybierania się bardzo zlewają, przez wspomnianą siatkę, przez to często zdarza mi się usunąć nie te pliki co potrzeba w zbieraczu linków, szkoda, że nie daliście wyboru jej usunięcia. Ok już wiem jak zmienić te kolory patrz załącznik. Temat do zamknięcia
Attached Thumbnails
JD.jpg  

Last edited by LordVader; 30.10.2018 at 13:16.
Reply With Quote
  #2  
Old 30.10.2018, 13:26
mgpai mgpai is offline
Script Master
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 1,533
Default

Change theme: Settings > Advanced Settings > GraphicalUserInterfaceSettings.lookandfeeltheme

Change (some) theme elements: Settings > Advanced Settings > LAFSettings

You can also try settings shared by other users in the forum. Example: #post422107
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:09.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.