JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25.01.2011, 20:49
HimeNeko
Guest

Default "Geçici olarak kullanılamaz."

Dün gece JDownloader'ı indirdim. Hotfile'dan dosya çekmeye başladım. Hatta gece de açık kaldı bilgisayarım. Arada bir kaç kez uyandım. Captcha'yi -yanlış yazdıysam affola- girdim ve tekrar yattım. Ancak bu sabah uyandığımda hata vermeye başlamıştı. Online olarak görünüyordu, ancak download etmesini söylediğimde -captcha'yı girdikten sonra bile- 'Temporarily Unavailable' hatası vermeye başladı. Bu tüm hotfile dosyaları için böyle. Java ve JD son sürümde. Güvenlik duvarı ve Avira da engellemiyor. Ip güncelledim, hâlâ bir çözüme ulaşamadım. Turkish bölümündeki tüm konulara baktım neredeyse; bu tip bir sorun göremedim. Arşivde bir tane yakın konu gördüm, onda da yeni update ile geçmiş olması lazım diyordu. Oysa ki iki kez güncelleme aratmama rağmen bir şey elde edemedim. Yardım edecek arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum.
Reply With Quote
Old 25.01.2011, 23:47
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

ben nightly sürüm kullanıyorum v13350.şimdi denedim captcha girerek dosya iniyor.zorda kalmadıkça bu sürüme geçme.önce klasörün bir yedeğini al.o dursun bir kenarda.

nasıl nightly sürüme geçilir(geliştirici versiyonu) -bu konuyu incele(ingilizce):
"http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=5365"
Reply With Quote
Old 26.01.2011, 12:13
HimeNeko
Guest

Ah, hiçbir değişiklik yok. Sadece hata değişti; 'Disconnect?'

Edit:
http://board.jdownloader.org/showpos...78&postcount=1
Şu adresteki çözümü uyguladım. Tekrar geçici olarak zart zurt hatasına döndü. Tabii bu çözümü yedeklediğim kısımda uyguladım. Zira Nightly versiyonda böyle bi kutucuk yok.

Last edited by HimeNeko; 26.01.2011 at 12:51.
Reply With Quote
Old 26.01.2011, 14:17
HimeNeko
Guest

Sorunun sadece hotfile'dan kaynaklandığında karar kıldım. Şu anda movshare'den dosya çekiyorum. Daha doğrusu, sorun benim internetimdedir.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules