JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 29.12.2009, 22:43
PSonaA4
Guest
 
Posts: n/a
Question Ustawienie następnego połączenia ??

Hejka jestem nowy i przepraszam jak zły dział:(
chodzi mi mianowicie chce ustawić sobie żeby z jak ściągnę plik z hotfile to poczekał 30min i żeby ściągał następny ? czy jest taka możliwość ? bardzo bym prosił o pomoc :((
Reply With Quote
  #2  
Old 30.12.2009, 00:11
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Normalnie tak by było i po 30 minutach program sam by zaczął ściągać. Ale od kiedy trzeba przepisywać te literki nie ma takiej możliwości. Musisz sam wpisać ręcznie.
Reply With Quote
  #3  
Old 30.12.2009, 00:20
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by siwek View Post
Normalnie tak by było i po 30 minutach program sam by zaczął ściągać. Ale od kiedy trzeba przepisywać te literki nie ma takiej możliwości. Musisz sam wpisać ręcznie.
Chociaż nie zawsze trzeba wpisywać ręcznie, dziś np. HF ma wyłączone reCaptcha i JD pobiera automatycznie.
Reply With Quote
  #4  
Old 30.12.2009, 00:28
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Właśnie rzadko tak jest, ale też to zauważyłem. Jeszcze jak plik był wysłany na serwer np. parę miesięcy temu, kiedy nie było reCaptcha to takie pliki też ściąga się bez komplikacji.
Reply With Quote
  #5  
Old 30.12.2009, 00:49
PSonaA4
Guest
 
Posts: n/a
Default

no ale ja nie chce roztłaczać neta ja chce żeby jak się ściągnie jeden plik to ustawić że następny może dopiero za 30min o takie coś mi chodzi ??
Reply With Quote
  #6  
Old 30.12.2009, 00:52
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by siwek View Post
Jeszcze jak plik był wysłany na serwer np. parę miesięcy temu, kiedy nie było reCaptcha to takie pliki też ściąga się bez komplikacji.
Tego akurat nie zauważyłem, dobrze wiedzieć

Quote:
Originally Posted by PSonaA4 View Post
no ale ja nie chce roztłaczać neta ja chce żeby jak się ściągnie jeden plik to ustawić że następny może dopiero za 30min o takie coś mi chodzi ??
W wypadku HF czas oczekiwania na pobieranie pomiędzy plikami wynosi 30minut dla konta free (od górnie narzucone przez HF)
Reply With Quote
  #7  
Old 30.12.2009, 00:57
PSonaA4
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
W wypadku HF czas oczekiwania na pobieranie pomiędzy plikami wynosi 30minut dla konta free (od górnie narzucone przez HF)

właśnie to akurat wiem i chce ustawić żeby jdownload mi sam po 30minutach ściągał następny plik :D
Reply With Quote
  #8  
Old 30.12.2009, 01:04
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Tak jak mówi Cichy, JD z każdego serwera ściąga po takim czasie jak jest to najszybciej możliwe. Dla RS jest to 15 minut, dla HF 30, a np. dla Netload godzinę. Nie można sobie ustawić dla danego hostu czasu oczekiwania. Bo to w sumie mało logiczne by było. Lepiej ściągnąć plik najszybciej jak się da, a nie czekać dłużej niż potrzeba.
Reply With Quote
  #9  
Old 30.12.2009, 01:05
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Kolega wyżej już wyjaśnił -poza tym było już kilkakrotnie o tym- że obecnie HF korzysta z reCaptcha i jak na razie nie ma szans na to aby automatycznie jakikolwiek program pobierał (konieczność przepisania dwóch wyrazów), czasem owszem da się wyżej pisaliśmy na ten temat.

Masz w sumie dwa wyjścia konto premium lub wybór innego hostingu.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:57.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.