JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 05.12.2012, 14:31
beqn93
Guest
 
Posts: n/a
Default JD2 hellshare - wtyczka przestarzala

Witam, od paru dni nie moge pobierac z hellshare, najpierw mialem starego jDownloadera, wiec pomyslalem, ze to moze byc jego wina, ale gdy sciagnalem JD2 bete ten problem nie ustapil, zdarzaly sie takie przypadki w przeszlosci ale zaraz wychodzila jaka aktualizacja i nie bylo problemu, a teraz problem ciagnie sie juz od prau dni.

I've got a problem with downloadnig from hellshare, when i want to download something i can't because every time i see "Try restarting this link (plugin outdated?) Error:Throwable". I have this problem since last week, earlier I had JD 0.9 but now I have JD2 beta (I installed this yesterday) and I still have this problem. Can somebody help me?

Problem with hellshare.com JD2 beta

Try restarting this link (plugin outdated?)

jdlog://1354733147228

Windows 7. I don't have any antivirus and firewall. I have this problem since last week, earlier i Had JD 0.9 but yesterday i I downloaded JD2 beta and I still have this problem.

Last edited by editestowy; 05.12.2012 at 22:07. Reason: Połączenie w jedno zgłoszenie wiadomości z róznych forum
Reply With Quote
  #2  
Old 05.12.2012, 21:46
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Dodałem w poradniku jak zgłaszać błędy dla JD2.
Postępuj zgodnie z pkt. 9

Notabene: hellshare Premium działa bez problemu.

PS: Połączyłem wszystkie twoje zgłoszenia w jedno. Hellshare nie działa poza Europą Wschodnią, więc polskie forum jest dobrym miejscem do zgłaszania problemów z tą wtyczką.

Last edited by editestowy; 05.12.2012 at 22:07.
Reply With Quote
  #3  
Old 05.12.2012, 22:11
beqn93
Guest
 
Posts: n/a
Default

no właśnie nie działa, bo testowałem na dwóch kompach u siebie (stacjonarnym i laptopie) i na każdym jest taka sytuacja, że bez premium idzie normalnie pobrać plik, lecz gdy wpiszę dane do konta premium to już właśnie jest ten problem, który opisałem.
Reply With Quote
  #4  
Old 05.12.2012, 23:16
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Proponuje zalogować się w przeglądarce i ściągnąć dowolny plik.
Twoje konto jest współdzielone z innymi uzytkownikami i Hellshare blokuje ściąganie:
"HellShare*not allowed*to*share the*login information*to the accounts"
Dodałem obsługę tego typu przypadku i wyświetlanie komunikatu.
Konto jest blokowane na godzinę, pobieranie jest kontynuowane jako pobieranie darmowe.

Poprawka w ciągu 10-60 minut powinna być dostępna dla JD2, dla wersji starszych nalezy czekać
na zbiorową aktualizację wtyczek.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:18.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.