JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 27.01.2013, 13:33
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default ciągły problem z rapidgator

Witam.
Mam ciągle problem ze sciąganiem z rapidgator. Mam wykupione konto premium i kiedy dodaje link to normalnie jdownloader pokazuje ze jest online. Jak juz dodaje go do pobierania to program probuje sie polaczyc przez okolo 30 sekund i po tym czasie pokazuje komunikat: "połączenie utracone. oczekiwanie 5:00" i zaczyna odliczac. po tym czasie znowu probuje polaczyc i znowu nie daje rady. I tak w kolko. Dodam ze po zalogowaniu sie na stronie rapidgator.net konto normalnie dziala i normalnie moge sciagac. Taka sytuacja powtarza mi sie juz z czwartym wykupionym kontem.
Reply With Quote
  #2  
Old 27.01.2013, 20:55
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Coś (AV/FW?) przypuszczalnie blokuje JD.
Pkt. 3 d) e) poradnika.
Reply With Quote
  #3  
Old 02.02.2013, 22:16
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default

Działanie zgodnie z poradnikiem niestety nie pomogło. Dodam jeszcze, że wcześniej pobieranie z rapidgatora działało bez problemu. Problem zaczął się po którejś aktualizacji jdownloadera. Mam tez wykupione konta premium na uploaded.to i na turbobit i z nimi jdownloader radzi sobie bez problemu.
Reply With Quote
  #4  
Old 02.02.2013, 23:21
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Wyślij mi na PW jakieś przykłady link + dane do konta - wtedy będe mógł zweryfkować bezpośrednio na źródłach czy problem wystąpi także u mnie, ewentualnie
utwórz logi wg poradnika, ale nie wysyłaj na pastebin lecz na jakis darmowy serwis + link do mnie na PW.
Reply With Quote
  #5  
Old 16.02.2013, 00:03
miki
Guest
 
Posts: n/a
Default

problem faktycznie jest, a nawet gorzej bo zrywa nawiązane połączenie : Błąd sieci, problem z serwisem hostingowym itp. połączenie utracone i rozpoczyna pobieranie od zera.
Czerwony X w JD2 i pobieraj sobie sam bo nic nie zrobisz.
A premium faktycznie nie łapie w ogóle- nigdzie
Reply With Quote
  #6  
Old 17.02.2013, 12:57
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default

Sprawdzilem te samo konto premium na innym komputerze, ale z zainstalowanym Windowsem 7 (ja mam Xp) i tam jdownloader bez problemu pobiera z rapidgatora z konta premium. Wiec to nie jest problem konta.
Reply With Quote
  #7  
Old 17.02.2013, 14:05
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Ale na PW podałem ci przyczynę dlaczego konto ci nie działa - wyczerpany limit.
Może na W7 jak testowałeś limit nie był jesxzcze wyczerpany.
Reply With Quote
  #8  
Old 20.02.2013, 12:16
baller24
Guest
 
Posts: n/a
Default

Tylko ze konto przetestowalem na Windowsie 7, a za dwie minuty przesiadlem sie na xp i nie chcialo sciagac. I po kolejnych 2 minutach przesiadlem sie znowu na Windowsa 7 i bez problemu sciagalo, wiec raczej nie jest to problem wyczerpanego limitu.
Reply With Quote
  #9  
Old 20.02.2013, 15:03
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Skoro działa na jednym kompie a na drugim nie, nie jest to również problem wtyczki,
przy błędach problem byłby powtarzalny na dowolnym sprzęcie.
Sugeruję jednak przejrzeć konfiguracje FW/AV dla obu kompów, ewentualnie testować w ten sposób:
- ustawić pobieranie na 1 plik na raz/1 część - zobaczyć czy nie zrywa,
- zwiększyć liczbę połączeń (np 1 plik na raz/3 części) - zobaczyć czy nie zrywa.
Może uda się dobrać jakąś stabilną kombinację/liczbę połączeń dla których na XP działa stabilnie.

Jeśli masz na XP zainstalowany JD2, to spróbuj proszę po wystąpieniu błędu zebrać i przesłać logi (link do logów): Menu Główne -> ? -> Utwórz log i dalej wg wizarda.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:00.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.