JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 10.03.2009, 10:02
marcinchicago39
Guest
 
Posts: n/a
Unhappy Megaupload - Wtyczka przestarzała

Witam.
Sciągam JD tylko pliki z megupload, dziś się pojawił komunikat "wtyczka przestarzała", nic się nie ściąga, restartowanie i próba aktualizacji nie pomagają. Proszę o pomoc.
  #2  
Old 10.03.2009, 11:08
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Temat przeniosłem do właściwego działu
Z Megaupload są ostatnio problemy. Jednym działa dobrze, innym gorzej, innym wcale.
Wtyczka musi zostać zmieniona przez nas, deweloperów, ponieważ w serwisie zaszło dużo zmian. Poczekaj na zbiorczą aktualizację.
  #3  
Old 13.03.2009, 17:54
Sajkobilly
Guest
 
Posts: n/a
Default

Przez dobę po najnowszej aktualizacji wszystko działało jak powinno, teraz zaczęło wyświetlać "wtyczka przestarzała" i to tylko na niektórych linkach - omija 4-5 i przy kolejnym zaczyna pobierać...
  #4  
Old 14.03.2009, 00:31
ubauba20
Guest
 
Posts: n/a
Default

zrestartuj program, też tak czasem mam [np. raz dzisiaj mialem]
i to pomaga
  #5  
Old 14.03.2009, 11:12
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Najlepiej jakbyś utworzył dziennik zdarzeń (po uprzedniejszym ustawieniu poziomu logowania dziennika na ALL) i gdy tylko sie pojawi taki błąd wysłał dziennik i umieścił link tutaj.

Edit:
Jeśli chodzi o megaupload to problem pojawia się po 3 pobranym pliku. Jeśli macie dynamiczne IP, ustawcie sobie w konfiguracji wtyczki opcję, żeby unikał czasu oczekiwania, wtedy co 3 pliki JD będzie resetował połączenie i powinno pobierać dalej.

Last edited by djuzi; 20.03.2009 at 13:55.
  #6  
Old 22.03.2009, 09:31
Pawelkus123
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam,

Od kilku dni korzystam z JDownloader - generalnie jest znacznie lepiej niz pojedyncze klikanie.;)

Ale sciaga mi tylko 1 plik jednoczesnie - to jest normalne zachowanie wtyczki? Wydawalo mi sie, ze dziala sciaganie wielu plikow na raz.

Pozatym czasem sciagam calym laczem a czasem tylko 20kb to tez normalne czy to jest ogranicze MU?

Pozdrawiam!
  #7  
Old 22.03.2009, 12:27
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

JDownloader jeśli ma możlwość, ściąga maksymalnie tyle, ile ustawi użytkownik. Co to Megaupload, to z wtyczką są problemy nad którymi pracujemy obecnie.
  #8  
Old 24.03.2009, 00:06
ubauba20
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by djuzi View Post

Jeśli chodzi o megaupload to problem pojawia się po 3 pobranym pliku. Jeśli macie dynamiczne IP, ustawcie sobie w konfiguracji wtyczki opcję, żeby unikał czasu oczekiwania, wtedy co 3 pliki JD będzie resetował połączenie i powinno pobierać dalej.

ja nie mam dynamicznego IP, tylko stałe, jednak o dziwo od czasu do czasu mam te 3 pobrania bez wpisywania kodu,

o co tu moze chodzic i czy da sie to jakos wykorzystac???

Last edited by ubauba20; 24.03.2009 at 00:29.
  #9  
Old 24.03.2009, 11:16
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

JDownloader używa uprawnień, takich jak ma Megaupload Manager, dlatego 3 pliki można pobrać bez żadnych problemów.
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:50.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.