JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04.12.2010, 09:21
JovianTR
Guest

Default Netload problemim

Selamlar, sorun Jdownloader kaynaklı mı bilmiyorum. Büyük ihtimalle değil ama buradan bilgi almak önemli. Netload, Rapid, Hotfile ve Fileserve için premium üyeliğim var.
Maksimum bağlantı sayısı 5 seçili. Maksimum indirme sayısı da değişiyor duruma göre ama genelde 5-6 olarak ayarlıyorum. ADSL hattım 8 Mbit.
Sorunum şu, Netload ile tam hız indirmeye başlıyor ancak belli bir mikta download sonrası bağlantı sayısı 1-2 ye düşüyor. Bu durumda bağlantı hızı da o dosya için 3-5k gibi çok düşük rakamlara iniyor. Dosyanın kalan parçasını indirmesi için gerekli zaman da dolayısı ile saatler bazına çıkıyor. 5 dosya indirmeye çalışsam bir süre sonra hızım 800k dan 80-90 k lara düşüyor. Diğer barındırıcılarda bu sorun yok. Bağlantı sayısı 1 parçaya inse bile bağlantı hızı anormal değerlere inmiyor.
Ayrıca Netload'da bağlantı sayısının düşmesi çok daha hızlı oluyor. Mesela 200Mb lık dosyayı indirirken 120-130MB da bağlantı sayısı 5 den 1 e düşmüş oluyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Sorun belki de Netload kaynaklı ama fikir verirseniz sevinirim.
Saygılar.
Reply With Quote
Old 08.12.2010, 12:32
gogo17
Guest

vallaha hocam aynı sıkıntı bende de var. son bir kaç gündür rapid den 4mbit le rahatlıkla indiriyorum ama netload a gelince bir veya iki dakika 4mbit le indiriyor sonra 20 veya 30 larda sürünüyor. işin kötü yanı download edemeden premium hesabimizin günü de geçiyor. inşallah en kısa zamanda bu soruna bir çözüm bulurlar.
Reply With Quote
Old 09.12.2010, 01:49
donetouch
Guest

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Az önce başlık açmıştım ilk önce bunu okusaymışım keşke. Konu ile ilgili yetkili arkadaşlar bir açıklama yaparsa sevinirim(z) gerçekten.
Reply With Quote
Old 09.12.2010, 10:37
omnia
Guest

burada yetkili mi var? en azından 3 haftadır falan göremedim.. hayırlısı
Reply With Quote
Old 11.12.2010, 15:01
immortel
Guest

Bende sorun var stabilite sorunu netload da ...sanirimm yetkililer tatilde
Reply With Quote
Reply