JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 25.03.2009, 22:56
KiRa
Guest

Question JUploader

slmlar ilk olarak:)
başlıktanda anlaşılacağı gibi JD nin uploader versiyonu çıkacakmı bilgisi olan varmı acaba? nette belki vardır diye aratırken böyle bir siteye rastladım:
**External links are only visible to Support Staff**www.juploader.net site test aşamasında.
rapid uploadta sorun veriyordu çoğu zaman sistem değişikliğine gittiği için hiçbir rapid uploader sökmüyordu.şimdide netload aldım kendi uploaderıda dahil piyasadaki bütün upload programlarını denedim ama işe yaramadı.tek çare juploader diye düşündüm.
kısacası böyle bir çalışma ya da düşünce varmı bilgilendirirseniz sevinirim:)
şimdiden teşekkürler:)

Last edited by Freeloader; 31.03.2009 at 14:12.
Old 26.03.2009, 02:35
Freeloader
Guest

Bahsettiğiniz sitenin jd ile ilgisi olmadığı bildirildi bana ve bahsetiğiniz uploader düşüncesi bence çok güzel bir düşünce fakat bunu daha jd-geliştirenler ile görüşmedim ve planlarında var mıdır yok mudur bilmiyorum . Fakat yeni jdownloaderdan sonra bu konuyu görüşçem , sizde dilerseniz tavsiyeler ingilizce bölümüne bir öneri olarak sunabiliriniz.
Old 26.03.2009, 07:51
KiRa
Guest

ok baba çok teşekkür ederim açıklama ve bilgilendirme için:):) bir ara dediğiniz gibi ingilizce öneri msjı hazırlamakta fayda var ama siz önerirseniz daha güzel olur sonuçta:) tekrar teşekkürler:)
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules