JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 29.12.2013, 13:00
Sfor
Guest
 
Posts: n/a
Default Import odnośników wraz z nazwami plików.

Raz po raz borykam się z problemami związanymi z koniecznością modyfikowania nazw plików przed lub po pobraniu za pomocą JDownloadera.

JD2 ułatwił nieco sprawę dodając możliwość modyfikacji nazwy pobieranego pliku. Niestety muszę to robić ręcznie, gdyż nie znalazłem żadnej procedury pozwalającej w prosty sposób importować listę plików wraz z nazwami.

Mam własne skrypty i programy tworzące tekstowe listy adresów wraz z nazwami, które wykorzystywałem w zautomatyzowanym tekstowym systemie pobierania opartym na WGET. W końcowym efekcie nie ma potrzeby modyfikacji nazw plików po pobraniu, gdyż można precyzyjnie ustalić każdą nazwę pliku w samym mechanizmie tworzącym listy plików. Tak więc rozwiązanie to przewyższa JDownloadera pod tym względem.

Z drugiej strony WGET pozwala tylko na jednoczęściowe pobieranie pliku, a przełączanie serwerów proxy jest kłopotliwe. JD2 posiada więc znaczną przewagę na tym polu.
Reply With Quote
  #2  
Old 29.12.2013, 16:41
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Pomysł faktycznie dość ciekawy, choć w zasadzie przydatny jedynie dla niedużej grupy zaawansowanych użytkowników, przygotowujących sobie odpowiedni skrypt wejściowy.
Raczej nie widzę szansy na jego realizację...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:10.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.