JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 31.05.2012, 21:14
patryk240
Guest
 
Posts: n/a
Default Wtyczka netload przestarzała

Siema wczoraj włączyłem JD który się zaktualizował i od tej pory nie moge ściągać z netload pisze wtyczka przestarzała reinstalowałem JD ale nadal wtyczka przestarzała jave mam najnowszą 7 update 4 i win 7
Reply With Quote
  #2  
Old 31.05.2012, 22:37
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Dla Premium wtyczka działa, działa również po wyłączeniu linków czyli dla free.

Zasady zgłaszania problemów dla wtyczek:
http://board.jdownloader.org/showpos...77&postcount=3 - pkt. 1 i 3.

PS: Problemy z wtyczkami zgłaszać należy w dziale forum poświęconym wtyczkom.

Last edited by editestowy; 31.05.2012 at 22:41.
Reply With Quote
  #3  
Old 02.06.2012, 22:19
clayman
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam.
Mam od wczoraj ten sam problem. Mimo aktualizacji Javy i wszystkich pluginow nadal to samo.
System to Win 7 64bit ze wszystkimi aktualizacjami.

Logi wstawiam osobno bo nie mieszcza sie w wiadomosci. Wstawilbym txt ale ma wiecej niz 20KB i forum go nie przyjmuje. W archiwum jeden plik txt.

Pozdrawiam.

Last edited by editestowy; 02.06.2012 at 22:45. Reason: Usunąłem załącznik zawierający poufne dane.
Reply With Quote
  #4  
Old 02.06.2012, 22:49
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

@clayman

Z logów wynika, że netload zwrócił błędną informację, iż plik został usunięty przez użytkownika:
Code: ER_NFF_060220122149
Possible causes:* Typo in the link* The file was deleted by its owner.* The file was deleted / locked.

Przypuszczam, że był to chwilowy błąd ich systemu, bo linki (np. ....part3.rar) działają poprawnie w przeglądarce i w jD. Spróbuj ponownie, ewentualnie zresetuj linki i ponów.

PS: Developerzy dodali obsługę tej sytuacji ponawiając po 15 minutach ściąganie linku.
Reply With Quote
  #5  
Old 03.06.2012, 00:19
clayman
Guest
 
Posts: n/a
Default

Restarty nic nie daja (Wtyczka przestarzała). Dodanie od nowa linkow (po restarcie programu jak i bez) tez nic nie daje. Po 15min nic sie nie dzieje no bo przeciez jak program wywali iz Wtyczka jest przestarzala to zatrzymuje sciaganie.
Probowalem inne linki, ciagle to samo. Nie mam zielonego pojecia co jest nie tak.
Reply With Quote
  #6  
Old 03.06.2012, 10:26
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Update do wtyczki (wersja 17030) ponawiający ściąganie nie jest jeszcze opublikowanydla wersji Stable/Nightly.
Tym niemniej wtyczka w starej wersji (16281) również działa bez problemu (patrz załącznik).

Natomiast sprawdź jeszcze jedną rzecz: zaloguj się do konta netload (w przeglądarce) i zmień: Downloadstart na Automatisch - u mnie na tym ustawieniu chodzi bez problemu.
Attached Thumbnails
netload.jpg  
Reply With Quote
  #7  
Old 03.06.2012, 12:18
clayman
Guest
 
Posts: n/a
Default

To niestety nic nie daje. Mozna pobrac wersje beta? Jesli tak to skad?

-- edit --

Juz mam, sprawdze i napisze czy dziala.

-- edit2 --

A wiec tak. Po zainstalowaniu wersji Beta problem jest ten sam czyli - Wtyczka przestarzala.
Po aktualizacji zmienia sie na - Server error. Czekamy 15 minut i... to samo - Server error.

Teraz pomyslow juz brak. Dalej nie wiem co mam robic.

Last edited by clayman; 03.06.2012 at 13:20.
Reply With Quote
  #8  
Old 03.06.2012, 16:12
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

1. Sprawdź czy działa ściąganie w przeglądarce - w ten sposób upewnimy się, czy nie jest to problem związany z twoim użytkownikiem na netload.

2. Pisałeś, że wykonałeś update Javy do wersji 7u04, w logu jest wpis, że używasz 6u22:
1 02.06.12 21:48:51 - FINER [java_downloader] -> java.home=C:\Program Files (x86)\Java\jre6
11 02.06.12 21:48:51 - FINER [java_downloader] -> java.runtime.version=1.6.0_22-b04
- zweryfikuj, czy Firewall/Antywirus jest prawidłowo skonfigurowany tzn. rozpoznaje javaw.eve, java.exe (każda wersja Javy ma własny katalog, więc po update musisz na nowo zmodyfikować listę zaufanych aplikacji FW/AV), jDownloader*.exe

3. Uruchamiaj ściąganie w konfiguracji 1 plik w 4-10 (motodą prób przetestuj najlepszą konfigurację) częściach na raz zamiast 2 lub więcej plików na raz - zbyt duża liczba połączeń może powodować błędy. Ja od kilku lat stosuję 1 plik/10 części na raz - sprawuje się z netload doskonale.

4. Nie jest to problem Javy 7u04 (niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z tą wersją), zupdetjowałem 7u03 -> 7u04, zainstalowałem jD2 od początku i ponownie bez problemów twoje przykładowe linki lecą.

5. Aby uniknąć dalszych kłopotów z jD (prawa do zapisu plików etc) - przenieś jego instalację z "Program Files" do innego katalogu np. c:\jD - W7 traktuje "Program Files" jako katalog chroniony i programy w nim zainstalowane mogą mieć problemy z uprawnieniami, jeśli nie są uruchamiane z prawami administratora.

Jeśli nadal będziesz miał problemy - daj znać, możemy spróbować czy twój użytkownik w mojej konfiuguracji również będzie działać
Reply With Quote
  #9  
Old 04.06.2012, 21:12
clayman
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam ponownie.

Przepraszam, ze tak dlugo nie odpisywalem ale kombinacji bylo sporo i musialem sie upewnic, ze zrobilem wszystko aby to w koncu zadzialalo.

Co do javy to mam najnowsza (7u04) tylko logi byly ze stara wersja. Na nowszej rowniez nie dzialalo wiec dalem te stare logi.

Przeinstalowalem wszystko (jave, jD bezposrednio na C:\jD), wyczyscilem rejestr itp i problem nadal sie powtarzal. Zalogowalem sie na konto premium przez WWW i wygladalo, ze jest ok. Zadnych blokad, premium ok, transfer unlimited... az do momentu proby sciagniecia pliku. Wyskakiwalo info, ze pliku nie ma na serwerzs! No ale na Free sciaga! Wkurzylem sie, napisalem maila z reklamacja - dostalem nowe konto i jak na razie dziala

Wielkie dzieki za cierpliwosc i pomoc. Jakbys mieszkal blisko to chetnie postawilbym Ci piwo.

Pozdrawiam.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:53.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.