JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 06.11.2009, 17:48
tomo8423
Guest
 
Posts: n/a
Default JD zawiesza się przy dodawaniu linków

Problem polega na tym że, gdy się dodaje dużo linków na raz zawiesza się i trzeba czekać parę minut zanim znów zacznie działać.:confused:

Last edited by tomo8423; 06.11.2009 at 20:35.
Reply With Quote
  #2  
Old 06.11.2009, 18:34
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by tomo8423 View Post
Problem polega na tym że, gdy się dodaje dużo linków na raz zawiesza się i trzeba czekać parę minut zanim znów zacznie działać.:confused:
Cytat z angielskiego supportu:
Quote:
Originally Posted by Jiaz
found a regression by one of our coders that causes these freezes. will be fixed with next update. then rs linkcheck will no longer freeze jd, but because of serverproblem still can be slow
W skrócie z najbliższym update problem zniknie

Edit:
Zmień tytuł tematu na bardziej konkretny, np "JD zawiesza się przy dodawaniu linków" łatwiej będzie znaleść temat komuś z podobnym problemem

Last edited by Cichy; 06.11.2009 at 19:00.
Reply With Quote
  #3  
Old 06.11.2009, 20:24
kandziak
Guest
 
Posts: n/a
Default

mam ten sam problem, pojawił się wczoraj :( prawdopodobnie po tym jak pozwoliłem na aktualizacje :(
Reply With Quote
  #4  
Old 06.11.2009, 22:03
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by kandziak View Post
mam ten sam problem, pojawił się wczoraj :( prawdopodobnie po tym jak pozwoliłem na aktualizacje :(
W wersji NIGHTLY (0.9.498) co prawda nie zawiesza sie, ale sprawdzanie linkow na RS trwa baaaaaaaaaaaaardzo woooooooolno
W wersji publicznej... wlasnie udalo mi sie zawiesic... chociaz nie, po 2-3 minutach czekania.... jD zaczal reagowac, ale nadal pisze, ze sprawdza linki.

Czyli, czekamy na poprawke do poprawki
Reply With Quote
  #5  
Old 06.11.2009, 22:14
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy
Czyli, czekamy na poprawke do poprawki
Koledzy wypadałoby od czasu do czasu zobaczyć na niemiecki lub angielski support Cytat który podałem pochodzi z dzisiaj a więc wczorajszych poprawek nie dotyczy.

Także czekajcie cierpliwie a jeśli po aktualizacji dalej będzie problem dopiero zgłaszajcie
Reply With Quote
  #6  
Old 06.11.2009, 22:22
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Koledzy wypadałoby od czasu do czasu zobaczyć na niemiecki lub angielski support Cytat który podałem pochodzi z dzisiaj a więc wczorajszych poprawek nie dotyczy.

Także czekajcie cierpliwie a jeśli po aktualizacji dalej będzie problem dopiero zgłaszajcie
Spoko

Czytalem ten watek z angielskiego forum, stad tez uruchomilem wersje publiczna (normalnie uzywam NIGHTLY), zeby zobaczyc, czy przypadkiem nie zachowa sie inaczej (w koncu przeciez Nightly to wersje testowe i jak cos nie dziala, to nie ma co panikowac

A Jiazowi zyczymy udanego wypoczynku

UPDATE: 8:56 2009-11-07
NIGHTLY - po update do wersji 0.9.558 wydaje się działać ok. Sprawdzanie linków na RS (bo na innych serwerach, jakie używam nie zaobserwowałem wolnej pracy link checkera) powróciło do normy.
Zweryfikuje też jak wzrośnie obciążenie serwerów RS (środek dnia).
Jeśli ktoś nie chce czekać na update wersji public to może spróbować zainstalować NIGHTLY (w innym katalogu).

Last edited by editestowy; 07.11.2009 at 08:59.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:13.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.