JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Sugestie i życzenia
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 26.04.2013, 18:57
kingbrucelee
Guest
 
Posts: n/a
Default Replik.pl - dodanie obsługi darmowego konta

Od pewnego czasu replik.pl wprowadził ograniczoną prędkość pobierania dla niezarejestrowanych użytkowników (60 KB/s).

Czy istniałaby możliwość dodania obsługi darmowego konta replik.pl w JD2? Rejestrując się w serwisie każdy użytkownik może pobierać pliki z bardzo dużą prędkością (tak jak to było jeszcze jakiś czas temu dla każdego). Podejrzewam, że trzeba by było dodać obsługę replik.pl w "Menadżerze kont". Na razie replik ma tylko podstawową wtyczkę.


PS. Wtyczka replik.pl nie działa u mnie poprawnie w JD. Po rozpoczęciu pobierania występuje napis "Pobieranie" i to wszystko. Waga pliku jest poprawnie odczytywana, regulamin zaakceptowany. W JD2 działa jak należy.

Last edited by kingbrucelee; 26.04.2013 at 19:01.
Reply With Quote
  #2  
Old 27.04.2013, 14:27
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Ograniczenie dotyczy połączenia a nie użytkownika. Wtyczka dla JD ma ustawione maksymalną liczbę części na plik = 4, maksymalnie 2 połączenia. Czyli dla 1 pliku będzie ograniczenie nie 60 a 240 kb/s Taki mały trick.

Dodałem do wtyczki obługę konta zarejestrowanego (Registered) bez ograniczenia na liczbę części na plik. Ale uwaga... zauważyłem, że przy dużej liczbie połączeń serwis może działać niestabilnie, więc w przypadku zrywania, należy ograniczyć liczbę części na plik. U mnie przy 4 częściach pobiera z pełną prędkością łacza i działa stabilnie.

Nowa werjsa wtyczki powinna być dostępna dla JD2 w ciągu kilku-kilkunastu minut, dla JD1... nie wiadomo kiedy.

PS. Jeśli nie działa ci w JD1, to być może coś blokuje JD1, wtyczka jest niezależna od wersji.
Reply With Quote
  #3  
Old 30.04.2013, 13:21
kingbrucelee
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dziękuję za ekspresowe rozwiązanie problemu
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:36.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.