JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 16.12.2014, 14:48
numiznam89
Guest
 
Posts: n/a
Default Rozłączanie routera jdownloaderem

Nigdzie nie znalazłem gotowego skryptu dla rozłaczania mojego routera wiec postanowiłem skorzystać z jdownloadera. Router jest obecnie rozłączany ale chciałbym miec opcje harmonogramu rozłączen. Rozumiem że w samym jdownloaderze tego się nie ustawi? Czy jest mozliwość jakiegoś łatwego wyeksportowania utworzonego przez jdownloader skryptu do windowsowego pliku bat?
Reply With Quote
  #2  
Old 16.12.2014, 19:19
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Nie bardzo - to dość rozbudowany język skryptowy (http://jdownloader.org/knowledge/wik...-header-script) , więc na pewno zwykły plik bat tego nie obsłuży.
Być może udałoby się napisać taki skrypt w Windows Powershell, ale wymagałoby to ręcznej przeróbki z LiveScript -> Powershell.

Natomiast, w JD2 dodano Harmonogram (Moduły Rozszerzeń) a w nim jest opcje związane z Ponownym Uruchomieniem: Włącz/Wyłącz.
Być może wystarczą one dla twoich potrzeb.
Reply With Quote
  #3  
Old 17.12.2014, 14:17
numiznam89
Guest
 
Posts: n/a
Default

Próbowałem tego schedulla na wersji z Twojej stopki ale nic sie nie dzieje. Teoretycnie sa tam 2 typy: ponowne polaczenie i wlacz ponowne polaczenie - probowalem je ustawiac same lub jedno po drugim ale nic sie nie dzieje. Tzn ustalona godzina o konkretnej minucie widnieje, jak minuta mija to zmienia sie nastepne uruchomienie ale nie pojawia sie dymek i router nie je rozlaczony. Moze trzeba to w jakiejś kolejnosci ustawiac albo z paremetrem czy jakimis uprawnieniami. Mam windows 7 64 bit.
Reply With Quote
  #4  
Old 17.12.2014, 20:48
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Rozszerzenie "Scheduler" jest w trakcie "pisania" więc może to jakiś błąd lub ta funkcjonalność nie jest w pełni gotowa. Napisałem w wątku poświęconym Schedulerowi, opisując problem:
http://board.jdownloader.org/showpos...4&postcount=45
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:31.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.