JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01.04.2010, 11:22
szczelmin
Guest

Default Problem z pobieraniem drugiego pliku (Rapidshare premium)

Witam
Mam mały problem z JDownloaderem. Mam wykupione konto premium w serwisie Rapidshare. Gdy próbuję pobrać dwa pliki (albo więcej, ale "pobieraj równocześnie" mam ustawione na 2) jednocześnie, jeden plik startuje od razu, a przy drugim niby jest status "pobieranie", ale nie pobiera (patrz na screen poniżej). Gdy chcę wtedy zrestartować JD; zawiesza się on, tzn. muszę go zamykać przez Menadżera zadań Windows. Po ponownym uruchomieniu zazwyczaj wszystko wraca do normy.

Nikt nie ma żadnego pomysłu jak to rozwiązać?

Last edited by szczelmin; 09.04.2010 at 08:12.
Reply With Quote
Old 10.04.2010, 22:02
siwek
Guest

Bo nie ma tego niby screena. To że masz wykupione konto, to nie znaczy że program sam będzie o tym wiedział, trzeba jeszcze to wpisać w programie. Może zamiast z konta premium ty pobierasz jako free user? Masz taki żółty klucz przy pliku, który pobierasz? Więcej Ci nie napiszę, bo nie mam płatnego konta na rapidzie i trudno mi coś więcej kombinować.
Reply With Quote
Old 12.04.2010, 08:51
szczelmin
Guest

Nie ma screena ponieważ to forum na to nie pozwala, zorientowałem się już po tym jak już napisałem tekst, a potem zapomniałem usunąć wzmianki o screenie. Pobieram na pewno jako premium user. Chodzi o to że jeden plik od razu zaczyna pobierać, a przy drugim jest widoczny status "Pobieranie", ale tak jakby się zawiesza, tzn. nie można go zrestartować, ani zatrzymać, a gdy chcę całkowicie zamknąć JD muszę go zamykać przez Menadżera zadań Windows. Po ponownym uruchomieniu (jeżeli lista została wcześniej załadowana) wszystko jest pobierane normalnie.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules