JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12.12.2012, 20:38
ozan
Guest

Default Uzman Tv

Uzman Tv linkleri eskiden çalışıyordu, şu an "plugin outdated" uyarısı veriyor. Güncellenebilirse çok iyi olur.

Örnek link:

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Reply With Quote
Old 12.12.2012, 21:32
Freeloader
Guest

Bu gibi durumlarda, plugin düzeltilinceye kadar, Mozilla firefox eklentisini kullanarak video sitelerinden hala indirme yapmaya devam edebilirsiniz. Flashgot media komutunu kullanın.
Reply With Quote
Old 12.12.2012, 21:38
Freeloader
Guest

Reply With Quote
Old 13.12.2012, 08:21
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
Bu gibi durumlarda, plugin düzeltilinceye kadar, Mozilla firefox eklentisini kullanarak video sitelerinden hala indirme yapmaya devam edebilirsiniz. Flashgot media komutunu kullanın.
Freeloader sitede video başlamadan önce reklam çıkıyor ve bitmeden asıl videoyu oynatmıyor. önceki halde de reklam vardı.jd sayesinde kolay indiriyorduk. misal reklamın biri bu(30 sn. zorunlu bekletiyor(atlaya tıklasam bile)): "**External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff**Official
**External links are only visible to Support Staff**x86&x64
**External links are only visible to Support Staff**JavaRa
JDownloader:
**External links are only visible to Support Staff**JD-ZIP
JD-Installer
JD-Nightly
JD2-x86
JD2-x64
JD2 noadware:
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=54725
http://jdownloader.org/jdownloader2
JD2-upd only
JD Dev., Translator: http://svn.jdownloader.org/users/271
speedtest.net/result/3156325665.png
speedtest.net/result/2332385983.png
Reply With Quote
Old 13.12.2012, 13:25
ozan
Guest

Quote:
Teşekkürler. Ben de firefoxda "video download helper" eklentisiyle halletmeye çalışıyorum.

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
Freeloader sitede video başlamadan önce reklam çıkıyor ve bitmeden asıl videoyu oynatmıyor. önceki halde de reklam vardı.jd sayesinde kolay indiriyorduk. misal reklamın biri bu(30 sn. zorunlu bekletiyor(atlaya tıklasam bile)): "**External links are only visible to Support Staff**
Tarayıcıda adblock eklentisi yüklüyse, reklamı atlayıp doğrudan videoya geçmek mümkün.
Reply With Quote
Old 13.12.2012, 14:03
Freeloader
Guest

Flashgot eklentisi ile videoyu JDye gönderebilirsiniz , herhangi bir stream JDye flashgot ile gönderilebilir. Bu açıdan söylemiştim, bilmeyenler vardır belki. Birşey değil ozan.

@maynak noscript ile de atlatılıyor bekleme sanırım, bende bekleme yoktu, tekrar deneyceğim.

Neyse birime (eklentiye) ihtiyaç duyanlar, bismarcın birmi düzeltmesini bekleyin lütfen.

iyi bakın kendinize
Reply With Quote
Old 13.12.2012, 16:52
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Quote:
Originally Posted by ozan View Post
Tarayıcıda adblock eklentisi yüklüyse, reklamı atlayıp doğrudan videoya geçmek mümkün.
ben kapatmak zorunda kaldım.hiçbir şey gözükmüyordu.açınca da malum videoyu geçemedim.
srware iron ve palemoon ile test ettim.

Quote:

@maynak noscript ile de atlatılıyor bekleme sanırım, bende bekleme yoktu, tekrar deneyceğim.
onunla denemedim.chromium için çıkarmadılar bu eklentiyi.halen çıktı mı diye bekliyorum.

not:adblock plus,dnt+,ghostery,ads skipper gibi eklenti e skriptleri kullanıyorum. üstüne arada combofix,adwcleaner,comodo,peer block vs. kullanıyorum.(admuncher jdyle anlaşamadığından bıraktım).yani ben reklam,adware vs. barındırmam.virus programsız flashlardaki virusleri temizleyebiliyorum (.exe,kısayollar,sistem ve gizliler vs.).neyse benimki de reklam gibi oldu
**External links are only visible to Support Staff**Official
**External links are only visible to Support Staff**x86&x64
**External links are only visible to Support Staff**JavaRa
JDownloader:
**External links are only visible to Support Staff**JD-ZIP
JD-Installer
JD-Nightly
JD2-x86
JD2-x64
JD2 noadware:
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=54725
http://jdownloader.org/jdownloader2
JD2-upd only
JD Dev., Translator: http://svn.jdownloader.org/users/271
speedtest.net/result/3156325665.png
speedtest.net/result/2332385983.png
Reply With Quote
Old 13.12.2012, 19:13
ozan
Guest

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
ben kapatmak zorunda kaldım.hiçbir şey gözükmüyordu.açınca da malum videoyu geçemedim.
srware iron ve palemoon ile test ettim.

onunla denemedim.chromium için çıkarmadılar bu eklentiyi.halen çıktı mı diye bekliyorum.

not:adblock plus,dnt+,ghostery,ads skipper gibi eklenti e skriptleri kullanıyorum. üstüne arada combofix,adwcleaner,comodo,peer block vs. kullanıyorum.(admuncher jdyle anlaşamadığından bıraktım).yani ben reklam,adware vs. barındırmam.virus programsız flashlardaki virusleri temizleyebiliyorum (.exe,kısayollar,sistem ve gizliler vs.).neyse benimki de reklam gibi oldu

Ben adblock plusı firefoxta easylist english + fanboy english + fanboy turkish filtreleri ile kullanıyorum. "**External links are only visible to Support Staff**

Ghostery de yüklü ama o tarz bir probleme rastlamadım ben. Soruna diğer eklentilerden biri neden olabilir. Bir de dnt+ ve ghosteryi aynı anda kullanmaya gerek yok bence. İşlevleri aynı ve ghosterynin kapsamı daha geniş.
Reply With Quote
Old 13.12.2012, 19:26
.bismarck's Avatar
.bismarck .bismarck is offline
Leerzeichenüberseher

Fixed, waiting for update!

.bismarck
Reply With Quote
Old 14.12.2012, 00:06
Freeloader
Guest

Danke bismarck. Bismarc düzeltti arkadaşlar. JD2 kullanıyorsanız şu anda çalışıyor demektir.
Reply With Quote
Old 14.12.2012, 14:48
ozan
Guest

Teşekkürler Freeloader, şu an sorunsuz çalışıyor.

Es funktioniert. Danke .bismarck
Reply With Quote
Old 16.12.2012, 02:40
Freeloader
Guest

@maynak, bende no script vardı ve videoda bekleme süresi yoktu, fakat şu anda var. Neyse çokta önemli değil JD ile indirebilirsiniz artık.
Reply With Quote
Old 28.12.2012, 15:09
Freeloader
Guest

@maynak videoların başında reklam olsa bile flashgotla gönderme yapılabiliyor, sadece playe basıyorsunuz ve flashgot media diyorsunuz, mozillada kutusu çıkıyor ikon şeklinde.

desteklenmeyen siteler için flashgot kullanabilir herkes, bunu da sssye ekleyeceğim sonra
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules