JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Zgłaszanie błędów programu
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 08.12.2010, 11:00
vista64
Guest
 
Posts: n/a
Default Filesonic problem

Witam dlaczego program wywala ni błąd konta filesonic że konto jest złe "invalid" a konto na stronie www działa idealnie czekan na pomoc
Reply With Quote
  #2  
Old 08.12.2010, 11:52
Yoshii
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mam ten sam problem.
Na dodatek nie wiem czemu podczas ściągania pliku dzieje się coś takiego, że w połowie ściągania zaniża mi prędkość i ślimaczy się te 50 kb/s...

[Win7/x64/neo10mb/s router tpsy jakiś crap]

/e: Wyszedł jakiś hotfix i u mnie wszystko działa. Prędkość co prawda jest jeszcze nie taka jaka powinna być ale jd normalnie już obsługuje moje konto.

Last edited by Yoshii; 08.12.2010 at 13:03.
Reply With Quote
  #3  
Old 08.12.2010, 13:28
vista64
Guest
 
Posts: n/a
Default

Wszystko działa już ok panowie szybko działają Pozdrawiam
Reply With Quote
  #4  
Old 08.12.2010, 18:52
Franusss
Guest
 
Posts: n/a
Default

Konta działają ale prędkości ściągania dalej marne ale to jest pewnie wina serwerów filesonic a nie programu ... z rapidshare idzie FULL predkościami a hotfile też muli.
Reply With Quote
  #5  
Old 08.12.2010, 23:34
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Infrastruktura rapida jest pewnie kilkanaście razy bardziej rozbudowana niż Filesonica/Hotfile/Fileserve (czyli ostatnio najbardziej popularnych serwerów). Dopóki pozostałe serwisy nie rozbudują swoich łącza (a w zasadzie serwerów) - nawet na kontach Premium będa przeciętne prędkości. Ponieważ na prędkości narzekają użytkownicy z różnych stron świata a więc można w większości wypadków wykluczyć, że jest to wina ISP użytkownika a raczej całą odpowiedzialność "zwalić" na hosting.
Reply With Quote
  #6  
Old 09.12.2010, 12:53
Franusss
Guest
 
Posts: n/a
Default

Myślę, że prędkości 50-90 kb/s na koncie premium filesonic z łączem 10 mb ..... to przesada.
Reply With Quote
  #7  
Old 09.12.2010, 22:05
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Jeśli masz Premium to zgłoś to do filesonica... jD w żaden sposób nie ogranicza prędkości ściągania (chyba, że sam jawnie ustawisz limit prędkości). Niskie transfery na popularnych serwerach to raczej ich wina (choć hotfile ostatnio się poprawił - przynajmniej u mnie), ewentualnie - ISP ogranicza transfer z serwisów hostujących.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:11.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.