JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 12.03.2015, 11:20
Fjuczers
Guest
 
Posts: n/a
Default "Pokaż adresy pobieranych plików" JD2

Najnowszy Jdownloader 2, niestety ta opcja u mnie nie działa. po wybraniu kilku linków gdy chce je przekleić to pod ctrl-v mam zawsze: "null"

Szczerze nienawidzę interfaceu dwójki właśnie przez taki numery... nie dość, że nie działa to jeszcze muszę klikać i klikać żeby w ogóle dojść do przycisku kopiowania adresów... jest może jakaś nakładka która zmienia interface na podobieństwo tego z jedynki ?
Reply With Quote
  #2  
Old 12.03.2015, 17:46
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Wszystkie opcje można dostosować do swoich upodobań - przykładowo adresy pobieranych plików:
1. Klikasz prawym klawiszem na dowolnej pozycji w Pobieranie, wybierasz Utwórz Menadżera Menu
2. Szukasz pozycji: "Pokaż adresy pobieranych plików", "łapiesz" lewym klawiszem i przenosisz na najwyższy poziom menu, klikasz "Zastosuj", "Zapisz" - masz dostępne wówczas tę opcję pod jednym kliknięciem
3. Dodatkowo jak dodasz skrót klawiszowy to nawet nie musisz otwierać menu podręcznego...

A co nie działa z kopiowaniem adresów pobieranych linków? Skopiowałem właśnie bez problemu adresy 804 linków wchodzące w skład jednego z pakietów....
Reply With Quote
  #3  
Old 12.03.2015, 18:54
Fjuczers
Guest
 
Posts: n/a
Default

robię tak:

prawy na linku -> właściwości -> pokaż adresy -> zaznaczam wybrany link i klikam prawym -> kopiuj adresy

i jak po tym chce CTRL-V aby ten wybrany/zaznaczony link wkleić komuś lub do przeglądarki to wkleja się
Quote:
null
tylko to słowo.

Quote:
Wszystkie opcje można dostosować do swoich upodobań
a jak zrobić żeby było tak jak w jedynce ? żeby jak klikam prawym na link to w menu mam "Kopiuj adres URL" i koniec. bo czegoś takiego za cholerę nie mogę znaleźć...
Reply With Quote
  #4  
Old 12.03.2015, 21:28
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Czy linki, które chcesz skopiować nie pochodzą z pojemnika zaszyfrowanych linków: DLC/CCF/JDD...? Jeśli były zaszyfrowane to wolą autora pozostaną zaszyfrowane!
Podaj przykładowe linki.

Kopiować możesz przecież bez przeglądania adresów - wybierasz linki, które chcesz skopiować i naciskasz CTRL+C. Osobnej pozycji w menu nie ma, bo zapewne uznano, że nie jest to opcja "pierwszej" potrzeby:

Last edited by editestowy; 12.03.2015 at 21:30.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:36.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.