JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 02.11.2009, 21:07
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default Problem ze startem[uruchomieniem] JD !

witam.
a wiec na poczatek napisze ze pracuje na XP SP2.
Uzywalem JD juz dosyc dlugi czas i nigdy nie bylo wiekszych problemow.
no i z ilosci sciaganych plikow musialem zmienic[tzn powiekszyc HDD] , co z tym sie rowna nowy partycje ,nowy system itd. NO i na czysciutki system instaluje najnowsza wersje javy [jre-6u14-windows-i586.exe] i JD sciagniety z oficjalnej strony programu,bodajze hiszpanskiej. no i zainstalowalo sie wszystko pieknie wiec daje mu JDownloader.exe a tu pojawil mi sie TYLKO raz komunikat ''could not open virtual java machine'' , i pozniej włączając go przez chwile ładuje sie klepsydra od Windowsa a później znika i nic wiecej. Ogólnie chodzi o to że nie chce mi sie włączyc.w menedzerze widac na chwile proces JD i javy i po 3 sekundach znika i nic sie nie dzieje !

ktos wie jak moge uruchomic program ? jakies instrukcje ?
dzieki
Reply With Quote
  #2  
Old 02.11.2009, 21:30
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Zamknij ten proces w menadżerze i w katalogu głównym programu odszukaj plik windows_restore.bat uruchom go, jeśli dalej będzie problem odinstaluj jave i zainstaluj raz jeszcze. I pytanie na koniec win "oryginalny" czy jakaś modyfikacja ?
Reply With Quote
  #3  
Old 02.11.2009, 21:38
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Zamknij ten proces w menadżerze i w katalogu głównym programu odszukaj plik windows_restore.bat uruchom go, jeśli dalej będzie problem odinstaluj jave i zainstaluj raz jeszcze. I pytanie na koniec win "oryginalny" czy jakaś modyfikacja ?
ten proces w menadzeze sie sam wylacza o to chodzi i JD i Javy. odinstalowalem ja juz z 5 razy i JD tez. probowalem z windows_restore.bat , aktualizuje sie wsio ok i na koniec znika i niewlacza sie JD

windows ten sam co przed formatem partycji na ktorym hulal JD wczesniej bez zarzutow ! niewiem czy oryginalny ale zTweakowany napewno. wersja TweakedXP_2.0 nigdy nie mialem problemow z niczym jak do tej pory , a jade na nim juz z 3 lata...
Reply With Quote
  #4  
Old 02.11.2009, 22:15
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Pobierz Jave v16u16 (w pierwszym poście padałeś że masz u14 a więc starszą)
Code:
http://www.java.com/pl/download/
To już w zasadzie powinno być wszystko.

Instalowałeś coś w tym systemie nowego (czego nie było wcześniej)? Może blokuje antyvir albo firewall na poprzednim systemie wsio chodziło bo miałeś dodaną regułkę.

Nie widzę co tam dokładnie u Ciebie siedzi więc sam musisz troszkę pokombinować
Reply With Quote
  #5  
Old 02.11.2009, 23:08
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

zainstalowalem ta wersje z Twojego linku,po wczesniejszym deinstalu starszej, zrobilem wyjatki w firewalu i antyvirze dla jdownloader.exe , wlaczam go i kupa znowu tylko na chwile pojawia sie w menedzerze i nic pozatym.

ciekawe co to moze byc i dlaczego sie nie uruchamia ? to bardzo dziwne...
a najgorsze ze musze zainstalowac tera USD , za ktorym nie przepadam
Reply With Quote
  #6  
Old 02.11.2009, 23:26
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Zaciekawiło mnie skąd faktycznie pobierałeś JD -piszesz że z jakiejś hiszpańskiej strony- pobierz z:

Code:
http://jdownloader.org/download/index
Tam po rozwinięciu zakładki windows będziesz miał do wyboru z jakiego hostingu pobrać JD (żaden nie leży na hiszpańskim serwerze)

Jeśli to nie pomoże to już nie wiem jak mogę pomóc, masz najnowszą jave, pobierz najnowszego JD, porobiłeś wyjątki w antyvirze i firewall, hmm pozostaje tylko system, osobiście modowanych nie trawię zawsze są z nimi jakieś problemy.
Reply With Quote
  #7  
Old 03.11.2009, 00:04
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

nic z tego
nova java , JD nowy i lipa non top !

systemu wina watpie ze jest , bo tydzien temu hulal JD jak ta lala na tym samym systemie...
ja mysle ze z ta java jakas jazda jest... nic innego nie moze juz go blokowac !
coz trza skorzystac z konkurencji...;)
Reply With Quote
  #8  
Old 03.11.2009, 00:54
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Nie zakładałbym od razu że skoro wcześniej działało to teraz też musi, z tymi modyfikacjami nigdy nic nie wiadomo.

Chrześniak uparł się na speed2 i nawet u niego chodził, po formacie z pendrive który wcześniej działał na tym samym systemie zaczęły się problemy, a konkretnie z wgraniem czegokolwiek na niego po kilku sekundach zwis. Pendrive działa u mnie na stacjonarce i na laptopie, u młodego po wystartowaniu z livecd też nie ma problemów tylko na tym win.

Weź wolny dysk wrzuć najzwyklejszą instalkę win xp (oczywiście z sp) i sprawdź mogę się założyć że po zainstalowaniu javy (ewentualnie sterów do modemu/sieciówki) JD zacznie działać

Ale to już od Ciebie zależy czy wolisz się trochę pomęczyć czy jak to napisałeś udać się do konkurencji
Reply With Quote
  #9  
Old 03.11.2009, 01:18
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

jasne ze wole sie pomeczyc
TXP 2.0 jest dosyc stabilnym systemem.tak jak juz wspominalem 3 lata katowania sprzeta i nieugiął sie ani razu. jest tylko maxymalnie obciety, tzn.ze jest wyje...ne wszystko co jest zbedne do pracy systemu XP - czyli duzo w tym przypadku co do live cd i pen wind to sie nie bede wypowiadal raczej.nie uzywam...

ps. mysle ze musze znalezc ta starsza wersje JD [co mialem na starym sys] ! moze ta nowa 0.9....jest lipna u mnie ? a mi sie zaktualizowalo i zbaraniał może... hehe

dam cynk pózniej
Reply With Quote
  #10  
Old 03.11.2009, 02:27
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

odinstalowalem wszysko tzn.Jave i JD , restart i pozniej od nowa wsio , z Twoich linkow , i ta starsza wersje , no i co mi mowi ? - ''Could not create the Java virtual machine''.

cos jest z ta Jafkom nie tak , ale ja juz nie mam sily walczyc z nia dzis... nie wiem co o tym myslec
Reply With Quote
  #11  
Old 03.11.2009, 13:06
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Poszukałem trochę na temat tego błędu i nie wiele znalazłem jest jeden wątek na forum Javy:
Code:
**External links are only visible to Support Staff**
Częściowo problem został rozwiązany ale z innym programem, natomiast paru użytkownik dla innych aplikacji nie znalazło rozwiązania. Padło kilka pomysłów od odinstalowania javy po wgranie na nowo systemu.

Jave już instalowałeś więc pozostaje tylko system. Jak będę w domu to poszukam jeszcze coś na ten temat i jeśli coś znajdę dam znać.
Reply With Quote
  #12  
Old 04.11.2009, 13:00
dominik_fil
Guest
 
Posts: n/a
Default

To może jak trochę pomogę. U mnie też się nie odpalało przez kilka dni JDownloder. Pojawiało się to okienko na środku monitora i stało tak. Raz zostawiłem na kilka godzin i nic. Więc wyłączyłem proces z menadżerze.
A problem rozwiązałem tak. Pobrałem Jre u up17 i zainstalowałem, ale nic nigdy nie usuwałem z poprzednich wersji, po co? Jak to się nadpisało samo.
Następnie pobrałem najnowszego JDownloader-a i podałem katalog do instalacji ten sam w który miałem już zainstalowaną wersję poprzednią JDownloader-a. W tym przypadku też nie odinstalowywałem starej wersji. Nastąpiło nadpisanie programu i teraz śmiga bardzo ładnie.
A i jeszcze wszystkie linki które były w starej wersji zachowały się i w nowej więc nie ma problemu. Nie wiem jak z folderem download bo na wszelki wypadek przeniosłem jego zawartość w inne miejsce, aby nie ryzykować utratę danych.

Napiszę jeszcze tylko, że już kiedyś miałem identyczny problem co teraz i rozwiązałem go w ten sam sposób co teraz.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że się uda odpalić program.
Reply With Quote
  #13  
Old 04.11.2009, 19:48
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Poszukałem trochę na temat tego błędu i nie wiele
Jave już instalowałeś więc pozostaje tylko system. Jak będę w domu to poszukam jeszcze coś na ten temat i jeśli coś znajdę dam znać.
a wiec zrobilem reinstalke systemu , odpalam JD w wersji 0.8.9 i zero problemu

ALE zapytal o update wiec ok, no i po updacie znowu lipa na maxa ! nic sie nie uruchamia.zrobilem tez update javy , ten z twego linku i tez chu..k ! mysle ze ten nowy JD jest do du..y i tyle.

aaa i takiego loga mi wywala :
''Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for object heap''

Last edited by buazen; 04.11.2009 at 20:08.
Reply With Quote
  #14  
Old 04.11.2009, 19:49
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dominik_fil View Post
A problem rozwiązałem tak. Pobrałem Jre u up17 i zainstalowałem,
co to jest ? mozna prosic o link ?
Reply With Quote
  #15  
Old 04.11.2009, 20:39
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
co to jest ? mozna prosic o link ?
Tutaj link:
Code:
http://www.java.com/pl/download/
Reply With Quote
  #16  
Old 04.11.2009, 21:23
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by siwek View Post
Tutaj link:
Code:
http://www.java.com/pl/download/
to wlasnie zainstalowalem ! nie pomaga
Reply With Quote
  #17  
Old 04.11.2009, 23:19
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Pobierz jeszcze raz czystą wersję z działu download, wyżej podawałem link, pobierz i uruchom.

Ja bym nie powiedział że coś nie tak jest z nową wersją u mnie działa i aktualizuje się bez problemu, zresztą nie tylko u mnie
Reply With Quote
  #18  
Old 05.11.2009, 00:44
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

musialem odinstalowac Comodo F. i JD z dysku C:\ . i uruchomic jd.exe ze sciagnietej paczki ze strony jdownloadera, no i poszlo wkoncu
dziwne bo dalem mu wyjatek i zaufana aplikacja w Comodo a i tak sie pogryzly.to chyba to byl ten blok uciazliwy
pozdraw
Reply With Quote
  #19  
Old 05.11.2009, 11:19
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
musialem odinstalowac Comodo F. i JD z dysku C:\ . i uruchomic jd.exe ze sciagnietej paczki ze strony jdownloadera, no i poszlo wkoncu
dziwne bo dalem mu wyjatek i zaufana aplikacja w Comodo a i tak sie pogryzly.to chyba to byl ten blok uciazliwy
pozdraw
Też mam Commodo - może przez przypadek (przy włączonej opcji, żeby CF pytał się co robić z uruchamianą aplikacją) przy pierwszym uruchomieniu jD zablokowałeś uruchamianie java.exe ?

W CF w opcjach DEFENCE na zakładce Advanced i Computer Security Policy można sprawdzić czy przypadkiem aplikacja nie jest zablokowana przed uruchomieniem - uruchamianie jest odseparowane od ustawień firewalla dla aplikacji - stąd aplikacja może być zaufana dla firewalla ale zablokowane jest jej uruchomienie
Reply With Quote
  #20  
Old 05.11.2009, 13:24
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

aplication rules :

http://img134.imageshack.us/img134/4722/23901372.png

computer security policy :

http://img693.imageshack.us/img693/931/24081969.png

no niestety
Reply With Quote
  #21  
Old 05.11.2009, 14:36
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
no niestety
No teoretycznie powinien się odpalać
Zrobiłem taki test: (mam Defence Security Level ustawione na Safe)
a) usunąłem zapisy o jDownloader.exe, javaw.exe
b) przy pierwszym starcie, ponieważ JDownloader.exe uruchamia javaw.exe
więc do wyboru jest jedynie potraktowanie go jako "Installer or Updater",
ale przy pytaniu czy przejść w tryb "Installation Mode" można odpowiedzieć "Nie"
c) przy uruchomieniu downloadu firewall zapyta o javaw.exe - dodałem "Trusted Application"

Działa...

Może zamień regułe jDownloader.exe z Trusted na "Installer" (Trusted ma nieco ograniczone uprawnienia jeśli chodzi o "współpracę" z innymi procesami) - może to pomoże?
Reply With Quote
  #22  
Old 05.11.2009, 15:18
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

zrobilem tak jak pisales i kupa

probowalem tez roznych i chyba wszystkich mozliwych konfiguracji Comodo dla tej nieszczesnej javy i JD i nic ! nie wiem juz sam o co tu chodzi i gdzie lezy pies pogrzebany ???

a jaki masz system ?
Reply With Quote
  #23  
Old 05.11.2009, 16:52
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
zrobilem tak jak pisales i kupa

probowalem tez roznych i chyba wszystkich mozliwych konfiguracji Comodo dla tej nieszczesnej javy i JD i nic ! nie wiem juz sam o co tu chodzi i gdzie lezy pies pogrzebany ???

a jaki masz system ?
Mam XP oraz Viste - z tym, że na XP jest Comodo Internet Security a na Viscie Kaspersky Internet Security - działa na obu, oczywiście po dodaniu reguł do firewalla oraz ewentualnie reguł dla modułów ochrony.
Obie wersje Windows są oryginalne, nie są to jakieś przeróbki (może właśnie problem jest z tym tweakowanym XP?)
Już też nie mam na razie pomysłów, co może powodować, że nie chce ci się jD odpalić....

Może ostatnie - wyłącz na chwilę Defense Security i odpal jDownloader.exe - będziemy mieć pewność czy to Comodo blokuje.
Ewentualnie na chwilę go zamknij, odpal jD - czy zadziała.
Potem ponownie odpal Comodo (plik "c:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cfp.exe"), zeby wznowić ochronę.
Albo jD uruchom z uprawnieniami administratora - choć w sumie to taki strzał na oślep
Reply With Quote
  #24  
Old 05.11.2009, 16:54
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

tutaj masz krok po kroku jak pisales :

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Reply With Quote
  #25  
Old 05.11.2009, 17:23
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
Obie wersje Windows są oryginalne, nie są to jakieś przeróbki (może właśnie problem jest z tym tweakowanym XP?)
nie tedy droga bo jak odinstaluje Comodo to hula JD
wylaczenie go nie pomaga , tylko deinstalka i restart.
Reply With Quote
  #26  
Old 05.11.2009, 19:43
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
nie tedy droga bo jak odinstaluje Comodo to hula JD
wylaczenie go nie pomaga , tylko deinstalka i restart.
No ale to nie jest rozwiązanie, bo pozostajesz bez ochrony
Coś musi być w ustawieniach ochrony, że nie daje ci odpalić jD.
Zerknij jeszcze w Defense, Common Task, Defense+ Evens - czy tam coś nie pokazuje przy uruchamianiu jd?
Reply With Quote
  #27  
Old 05.11.2009, 20:38
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
No ale to nie jest rozwiązanie, bo pozostajesz bez ochrony
Coś musi być w ustawieniach ochrony, że nie daje ci odpalić jD.
Zerknij jeszcze w Defense, Common Task, Defense+ Evens - czy tam coś nie pokazuje przy uruchamianiu jd?
no wiem.to mnie martwi wlasnie
a tu masz screena z Defense + Events , moze ty bedziesz wiedzial co z tym zrobic ?

http://img30.imageshack.us/img30/7619/26391283.png
Reply With Quote
  #28  
Old 05.11.2009, 21:50
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
no wiem.to mnie martwi wlasnie
a tu masz screena z Defense + Events , moze ty bedziesz wiedzial co z tym zrobic ?

http://img30.imageshack.us/img30/7619/26391283.png
Za zrzutu ekranu wynika, że jD oprócz uruchamiania javaw, uruchamiają się jeszcze dodatkowe usługi - plugin Flashget do do FF, zdaje się interfejs WWW?, zewnętrzny intrerfejs jD?, zdalna kontrola?
Wyłącz na razie te dodatkowe pluginy i pozostaw najbardziej istotne:
JDUnrar, JdHJSplit, Ikona w zasobniku.
W ustawieniach Dodatku: "Ikona w zasobniku" wyłącz "Uruchom zminimalizowane" - będzie widać, czy po starcie się uruchomi.
Z tymi 3 rozszerzeniami odpal jD
Może problem nie jest w samym jD, ale w usłudze, którą on odpala, a którą Comodo blokuje?
Reply With Quote
  #29  
Old 05.11.2009, 22:27
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

ok wszystko dobrze , ale moglbys mi powiedziec dokladniej - gdzie i co wylaczyc ? bo niezabardzo zrozumialem twoj ostatni post w jakim programie mam to wylaczyc ? jakbys mogl mi napisac pokolei jak dziecku .bylbym wdzieczny
Reply With Quote
  #30  
Old 05.11.2009, 22:42
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
ok wszystko dobrze , ale moglbys mi powiedziec dokladniej - gdzie i co wylaczyc ? bo niezabardzo zrozumialem twoj ostatni post w jakim programie mam to wylaczyc ? jakbys mogl mi napisac pokolei jak dziecku .bylbym wdzieczny
A, sorry

Wejdź w ustawienia, potem z listy po lewej wybierz "Rozszerzenia" - po prawej będzie panel informacyjny o "wtyczkach" - uruchomione mają "checkbox" włączony + w pozycji autor - coś innego niż napis "niezaładowany"
Dodatkowo po aktywacji wtyczki, można je skonfigurować - wybierając jej nazwę z lewej strony pod "Rozszerzenia".
Pozostaw na razie włączone te 3 o których pisałem, zamknij jD, uruchom ponownie Comodo, poczekaj aż się załaduje, uruchom jDownloader.exe - może takie ustawienie coś pomoże
Reply With Quote
  #31  
Old 05.11.2009, 22:54
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

no ale wlasnie problem na tym polega ze nie moge uruchomic jD !!!
gdybym mogl to bym tu nie pisal...
Reply With Quote
  #32  
Old 05.11.2009, 23:50
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by buazen View Post
no ale wlasnie problem na tym polega ze nie moge uruchomic jD !!!
gdybym mogl to bym tu nie pisal...
No pierwszy raz musisz uruchomic bez Comodo (skoro to on cos blokuje), zobaczyć te opcje, ewentualnie wyłączyc i ponownie Comodo zainstalować
Teoretycznie jD można skonfigurować przez uruchomienie z linii komend: jdownloader -config
ale nie jestem pewien, czy tu wszystkie "dodatki" można włączać/wyłączać
- ten interfejs jest zdaje się w fazie rozwojowej (na pewno da się ustawić np. parametry dodatku "Ikona w zasobniku")
- tak z ciekawości możesz zobaczyć, czy uruchamia ci się ten interfejs parametryzacji ?
Reply With Quote
  #33  
Old 06.11.2009, 00:37
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Podmień config:
Code:
**External links are only visible to Support Staff**
W paczce czysty config bez żadnych dodatków na nim powinno się uruchomić.
Reply With Quote
  #34  
Old 06.11.2009, 01:14
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
Za zrzutu ekranu wynika, że jD oprócz uruchamiania javaw, uruchamiają się jeszcze dodatkowe usługi - plugin Flashget do do FF, zdaje się interfejs WWW?, zewnętrzny intrerfejs jD?, zdalna kontrola?
Wyłącz na razie te dodatkowe pluginy i pozostaw najbardziej istotne:
JDUnrar, JdHJSplit, Ikona w zasobniku.
W ustawieniach Dodatku: "Ikona w zasobniku" wyłącz "Uruchom zminimalizowane" - będzie widać, czy po starcie się uruchomi.
Z tymi 3 rozszerzeniami odpal jD
Może problem nie jest w samym jD, ale w usłudze, którą on odpala, a którą Comodo blokuje?
odinstalowalem sciane , restart , odpalilem jD zrobilem to co powyzej napisales ,zainstalowalem sciane znowu , odpalam jD i kupa zaś

zmienilem jeszcze tez ''trusted-y'' w comodo na te co napisales wyzej , nic . podmienilem ten plik config , nic . w menedzerze widac go jak sie uruchamia -> pozniej javaw.exe i znikaja po 2sekundach tak jak od samego poczatku. cholera jasna z tymi fajerłolami...

tu potwierdzenie ze wylaczeni tego jednego plugina nic nie dalo :

http://img683.imageshack.us/img683/4162/60353519.png

jakies inne slady moze ?

ps.dzieki wogole chlopaki ze mi tak pomagacie !
aaa i moglbym prosic zebyscie nie pisali z polskimi znakami bo szlaczki widze

EDIT : polskimi

Last edited by buazen; 06.11.2009 at 01:17.
Reply With Quote
  #35  
Old 06.11.2009, 01:24
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

W configu ktory podalem nie ma zadnych pluginow wlaczonych, nic poza jdownloader.exe nie powinno sie ladowac.

Jakies inne rady... moze zamiast tego upierdliwego comodo zainstaluj eset smart security, bardzo dobry pakiet antyvir + firewall. Firewall moze pracowac jako interactiv (sam ustala reguly) lub manual pyta gdy cos nowego chce sie polaczyc i dodajesz tylko regulke.

Zgodnie z prosba pisze bez pl znakow ale przyznam raz dluzej mi to idzie niz normalnie
Reply With Quote
  #36  
Old 06.11.2009, 01:40
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

jeszcze cos takiego znalazlem tera w scianie :

http://img30.imageshack.us/img30/2637/52035673.png

macie takie IP destinatin do jD serwer ? i czy wogole takowe jest potrzebne ?
Reply With Quote
  #37  
Old 06.11.2009, 01:48
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Jakies inne rady... moze zamiast tego upierdliwego comodo zainstaluj eset smart security, bardzo dobry pakiet antyvir + firewall. Firewall moze pracowac jako interactiv (sam ustala reguly) lub manual pyta gdy cos nowego chce sie polaczyc i dodajesz tylko regulke.
za takie rady dziekuje Kolego
imho KAV7 i Comodo F. Pro nie maja rownych.
mialem to Eset s.s i niechce juz... ale to z 3 lata temu, odkad mam w/w zestaw zero problemow
Reply With Quote
  #38  
Old 06.11.2009, 01:54
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Jakies inne rady... moze zamiast tego upierdliwego comodo zainstaluj eset smart security, bardzo dobry pakiet antyvir + firewall. Firewall moze pracowac jako interactiv (sam ustala reguly) lub manual pyta gdy cos nowego chce sie polaczyc i dodajesz tylko regulke.
za take rady dziekuje Kolego

mialem kiedys ten Eset czy Nod'a, jeszcze dawniej [jakies 3 lata temu moze]
i odkad uzywam KAV7 i Comodo Firewall Pro zero problemow
Reply With Quote
  #39  
Old 06.11.2009, 02:00
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

0.129 to adres lokalny wiec u kazdego bedzie inny, zgaduje ze korzystasz z routera, wpisz sobie w uruchom cmd a pozniej ipconfig /all powinien wyswietlic sie ten adres 0.129 czyli adres Twojego kompa w sieci lokalnej
to co podales wyglada na polaczenie przychodzace.

eset smart security to caly pakiet anty vir firewall plus jeszcze pare narzedzi nod32 dalej jest i jest to sam anty vir
Wierz mi dziala bardzo dobrze,

Last edited by Cichy; 06.11.2009 at 02:02.
Reply With Quote
  #40  
Old 06.11.2009, 02:13
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
eset smart security to caly pakiet anty vir firewall plus jeszcze pare narzedzi nod32 dalej jest i jest to sam anty vir
Wierz mi dziala bardzo dobrze,
wiesz , jakos nieprzekonuja mnie takie pakiety
nie mowie tez ze jest zly , ale imho KAV7 i CFP sa na 1 miejscu juz dosyc dlluuugggo ...

a wracajac do tematu to , niezla jazda dalej ,z ta przeklenta sciana ! jestem prawie na 100% pewien ze to ona blokuje cos z jD
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:16.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.